MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Dainese (394)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
price


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Dainese Laguna Seca - tak wygląda profesjonalizm!

Sporty motorowe wymagają nie tylko odwagi w sercu, ale i rozsądku - ten zaś wyraża się najlepiej w stosowaniu podczas jazdy motorem lub kolarstwa górskiego specjalistycznej odzieży ochronnej dobrej marki. 


Kombinezon Motocyklowy Dainese - MotoFreakProducent odzieży nie tylko motorowejDainese to renomowany włoski producent odzieży ochronnej istniejący na rynku od ponad 35 lat. Oprócz ogromnych sukcesów na polu produkcji i sprzedaży na całym świecie:

  • kombinezonów
  • butów 
  • rękawic ochronnych,

firma może poszczycić się również sponsorowaniem czołowych zawodników sportów motorowych czy kaskaderów. Marka Dainese to nie tylko kombinezony i kaski do jazdy motocyklowej, ale również odzież do jazdy konnej, kolarstwa górskiego, akcesoria ochronne oraz T-shirty, spodnie, bluzy i czapki do użytku casualowego, z charakterystycznymi dla marki nadrukami.

 


Najwyższej jakości technologie produkcji kombinezonów motocyklowychW odzieży ochronnej jakość ma kluczowe znaczenie - dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowników. Dlatego też Dainese stawia sobie za punkt honoru wykorzystywanie w procesie produkcji najlepszych technologii uznanych na całym świecie. Stąd też w kombinezonach wymagających szczególnego wzmocnienia stosowane są:

  • tytan 
  • włókno węglowe
  • magnez 


Z kolei elementy skórzane - jak przystało na firmę z tradycjami włoskimi - są wykonywane ze skór najwyższej jakości, ręcznie garbowanych oraz szytych, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i estetycznie wykonane. 


Wyjątkowe kaskiDainese Polska oferuje niezwykłe kaski motocyklowe, damskie i męskie, przystosowane do uprawiania sportów motorowych - wyścigów motocyklowych lub samochodowych, ale również do wyczynów kaskaderskich. Kaski zróżnicowane są na męskie, damskie i dziecięce oraz w zależności od modelu, materiału, z jakiego są wykonane, a także konkretnego wzoru i kolorystyki. Wszystkie gwarantują ponadprzeciętne bezpieczeństwo podczas jazdy na torze wyścigowym i zapewniają wysoką odporność na ścieranie, uderzenia, upadki z dużej wysokości, a to z kolei minimalizuje obrażenia fizyczne, jakich można doznać podczas bardzo poważnego w skutkach wypadku. 


Ochrona nie tylko dla głowy


Ekstremalne sporty wyścigowe wymagają ekstremalnych zabezpieczeń ciała przed uszkodzeniem. Sklep Dainese oferuje nam zatem doskonałej jakości wzmacniane zbroje, ochraniacze na plecy, kark, klatkę piersiową, stabilizatory karku oraz inne, które wraz z kaskiem stanowią naprawdę solidne zabezpieczenie dla ciała motocyklisty lub kaskadera. 


Wyjątkowa kolekcja kombinezonów motocyklowych


Dainese - Kombinezon MotocyklowyDainese Laguna Seca to charakterystyczna kolekcja kombinezonów oraz kurtek, których używa się standardowo do jazdy na motorze lub podczas wyścigów samochodowych, albo też do wyczynów kaskaderskich. Kurtki wykonane z tekstyliów cechuje niezwykły kój, wyjątkowe utrzymywanie temperatury oraz wygoda i praktyczność. Z kolei szyte na miarę jedno- lub dwuczęściowe kombinezony skórzane pozwalają na wykonywanie ruchów w pełnym zakresie, a dodatkowo posiadają specjalne ochraniacze na kolana i wzmocnienia newralgicznych części ciała. Są niezbędne do uprawiania sportów wymagających dużej elastyczności i komfortu ruchów oraz ochrony ciała.