Założona w 1969 roku przez Luigiego Termignoniego, TERMIGNONI SpA jest firmą, która projektuje i produkuje układy wydechowe i tłumiki motocykli do użytku wyścigowego i drogowego na najwyższym poziomie. Doświadczenie zdobyte w tych latach na torach wyścigowych zostało przeniesione również na produkty z rynku wtórnego dające wysoki poziom osiągów.

Dział badawczo-rozwojowy, który tworzy wyścigowe układy wydechowe dla MotoGP, Moto2 i SBK, to ten sam dział, który tworzy na rynku motocykli drogowych.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Termignoni (339)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Założona w 1969 roku przez Luigiego Termignoniego, TERMIGNONI SpA jest firmą, która projektuje i produkuje układy wydechowe motocykli do użytku wyścigowego i drogowego na najwyższym poziomie.

Doświadczenie zdobyte w tych latach na torach wyścigowych zostało przeniesione również na produkty z rynku wtórnego dające wysoki poziom perfomancji. Celem firmy jest opracowanie układów wydechowych, które zawsze zapewniają wzrost wydajności pod względem mocy i / lub masy. 

Dział badawczo-rozwojowy, który tworzy wyścigowe układy wydechowe dla MotoGP, Moto2 i SBK, to ten sam dział, który tworzy na rynku wtórnym

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*