Założona w 1969 roku przez Luigiego Termignoniego, TERMIGNONI SpA jest firmą, która projektuje i produkuje układy wydechowe i tłumiki motocykli do użytku wyścigowego i drogowego na najwyższym poziomie. Doświadczenie zdobyte w tych latach na torach wyścigowych zostało przeniesione również na produkty z rynku wtórnego dające wysoki poziom osiągów.

Dział badawczo-rozwojowy, który tworzy wyścigowe układy wydechowe dla MotoGP, Moto2 i SBK, to ten sam dział, który tworzy na rynku motocykli drogowych.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Termignoni (344)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Założona w 1969 roku przez Luigiego Termignoniego, TERMIGNONI SpA jest firmą, która projektuje i produkuje układy wydechowe motocykli do użytku wyścigowego i drogowego na najwyższym poziomie.

Doświadczenie zdobyte w tych latach na torach wyścigowych zostało przeniesione również na produkty z rynku wtórnego dające wysoki poziom perfomancji. Celem firmy jest opracowanie układów wydechowych, które zawsze zapewniają wzrost wydajności pod względem mocy i / lub masy. 

Dział badawczo-rozwojowy, który tworzy wyścigowe układy wydechowe dla MotoGP, Moto2 i SBK, to ten sam dział, który tworzy na rynku wtórnym

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*