PUIG - producent akcesoriów do tuningu motocykli.PUIG projektuje, produkuje i dystrybuuje własne produkty od 1964 roku. Doświadczenie zdobyte w tych latach jest bezpośrednio stosowane do każdego zaprojektowanego produktu; z tego powodu PUIG jest w stanie zdobyć zaufanie wielu zawodowych motocyklistów, którzy korzystali i korzystają z naszych produktów.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Puig (492)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


PUIG - producent akcesoriów do tuningu motocykli


Bracia Puig założyli firmę "Industrial Plástico Puig" na powierzchni 100 mkw. w garażu w Granollers. Rozpoczęli produkcję kompletnych owiewek z włókna poliestrowego dla Derbi i Vespa.

PUIG projektuje, produkuje i dystrybuuje własne produkty od 1964 roku. Doświadczenie zdobyte w tych latach jest bezpośrednio stosowane do każdego zaprojektowanego produktu; z tego powodu PUIG jest w stanie zdobyć zaufanie wielu zawodowych motocyklistów, którzy korzystali i korzystają z naszych produktów.

Nasze zaangażowanie w planowanie, przeprowadzanie i dystrybucję wysokiej jakości produktów, które są w stanie poprawić jakość motocykla, uzyskuje się dzięki zaangażowaniu całego zespołu PUIG.

Technolgia jest w tej branży koniecznością i od samego początku PUIG powierzyła jej swoją przyszłość. Na szczycie dalszej poprawy nad jakością produktu poprzez integrację technologii, Puig obecnie posiada wyspecjalizowany dział projektowania i rozwoju. Zajmuje się on projektowaniem produktów, tworzeniem, dostosowaniem i testowanie wszystkich produktów, które z roku na rok są dodawane do naszego katalogu. 

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*