PUIG - producent akcesoriów do tuningu motocykli.PUIG projektuje, produkuje i dystrybuuje własne produkty od 1964 roku. Doświadczenie zdobyte w tych latach jest bezpośrednio stosowane do każdego zaprojektowanego produktu; z tego powodu PUIG jest w stanie zdobyć zaufanie wielu zawodowych motocyklistów, którzy korzystali i korzystają z naszych produktów.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Puig (490)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


PUIG - producent akcesoriów do tuningu motocykli


Bracia Puig założyli firmę "Industrial Plástico Puig" na powierzchni 100 mkw. w garażu w Granollers. Rozpoczęli produkcję kompletnych owiewek z włókna poliestrowego dla Derbi i Vespa.

PUIG projektuje, produkuje i dystrybuuje własne produkty od 1964 roku. Doświadczenie zdobyte w tych latach jest bezpośrednio stosowane do każdego zaprojektowanego produktu; z tego powodu PUIG jest w stanie zdobyć zaufanie wielu zawodowych motocyklistów, którzy korzystali i korzystają z naszych produktów.

Nasze zaangażowanie w planowanie, przeprowadzanie i dystrybucję wysokiej jakości produktów, które są w stanie poprawić jakość motocykla, uzyskuje się dzięki zaangażowaniu całego zespołu PUIG.

Technolgia jest w tej branży koniecznością i od samego początku PUIG powierzyła jej swoją przyszłość. Na szczycie dalszej poprawy nad jakością produktu poprzez integrację technologii, Puig obecnie posiada wyspecjalizowany dział projektowania i rozwoju. Zajmuje się on projektowaniem produktów, tworzeniem, dostosowaniem i testowanie wszystkich produktów, które z roku na rok są dodawane do naszego katalogu. 

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*