Cobra MOTO produkuje najwyższej jakości, gotowe do wyścigu, mini motocrossowe motocykle dla młodzieży. Nasze trzy modele oferują najlepszą wydajność w kategorii MINI. Cobra Motorcycles to jedyny producent konkurencyjnych motocykli terenowych, które są naprawdę "wyprodukowane w USA".

Dla Cobry przyszłość jest nadal mocno zakorzeniona w projektowaniu, produkcji i dystrybucji najlepszych na świecie minimotorów. Robią to poprzez intensywną koncentrację na rynku, klientach i produktach.

Jeśli chodzi o silniki Cobra nadal jest innowatorem. Obecny silnik CX65 jest jedną z najbardziej zaawansowanych technicznie dwusuwowych elektrowni na świecie, a innowacje, takie jak opatentowany dwuczęściowy cylinder i zawór sterowany komputerowo o działaniu bezpośrednim, spotkały się z entuzjastycznymi recenzjami na rynku motocyklowym.

Jeśli chodzi o inne modele i inne rynki, wszystko, co powiemy na razie, to to, że ciągle myślimy, marzymy i pracujemy nad tym, co będzie dalej. Naszym celem zawsze będzie projektowanie i rozwijanie produktów, które oferują najlepsze połączenie wydajności, łatwości konserwacji i świetnej stylistyki. Bądźcie czujni, aby złapać następne nowości.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Cobra (207)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*