Cobra MOTO produkuje najwyższej jakości, gotowe do wyścigu, mini motocrossowe motocykle dla młodzieży. Nasze trzy modele oferują najlepszą wydajność w kategorii MINI. Cobra Motorcycles to jedyny producent konkurencyjnych motocykli terenowych, które są naprawdę "wyprodukowane w USA".

Dla Cobry przyszłość jest nadal mocno zakorzeniona w projektowaniu, produkcji i dystrybucji najlepszych na świecie minimotorów. Robią to poprzez intensywną koncentrację na rynku, klientach i produktach.

Jeśli chodzi o silniki Cobra nadal jest innowatorem. Obecny silnik CX65 jest jedną z najbardziej zaawansowanych technicznie dwusuwowych elektrowni na świecie, a innowacje, takie jak opatentowany dwuczęściowy cylinder i zawór sterowany komputerowo o działaniu bezpośrednim, spotkały się z entuzjastycznymi recenzjami na rynku motocyklowym.

Jeśli chodzi o inne modele i inne rynki, wszystko, co powiemy na razie, to to, że ciągle myślimy, marzymy i pracujemy nad tym, co będzie dalej. Naszym celem zawsze będzie projektowanie i rozwijanie produktów, które oferują najlepsze połączenie wydajności, łatwości konserwacji i świetnej stylistyki. Bądźcie czujni, aby złapać następne nowości.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Cobra (226)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy