MotoFreak.pl>Akcesoria>Crashpady i ochrona>Osłony Chłodnicy i Silnika (291)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Osłony chłodnicy na motocykl

Oferujemy osłony chłodnicy na motocykl oraz osłony silnika. Chroń swój motocykl przed uszkodzeniami mającymi wpływ na układ chłodzenia.

Oprócz funkcji ochronnej, nowoczesne osłony chłodnicy pozytywnie wpływają również na to, jak prezentuje się nasz pojazd. Wyglądają solidnie, elegancko i nadają motocyklowi charakteru. Żaden wariant nie będzie jednak spełniać w stu procentach swojej funkcji, jeśli zostanie źle dopasowany do motocykla. Zadbaliśmy o to, żeby nasi klienci nie mieli problemu ze znalezieniem optymalnego wariantu. Przy każdym produkcie zawarliśmy jasne informacje o tym, do jakiego modelu pojazdu przeznaczona jest osłona chłodnicy.

 

Idealna osłona chłodnicy - co jeszcze jest ważne?

Funkcjonalność, optymalna ochrona przed uszkodzeniem oraz atrakcyjny modny wygląd. Czy można chcieć czegoś więcej? Współcześni producenci zabezpieczeń i akcesoriów do motocykla zadbali o to, żeby takie wyroby wyróżniały się również:

  • długowiecznością

Osłony, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium. Dzięki temu masz pewność, że produkt posłuży Ci przez dłuższy czas.

  • bezproblemowym montażem

Poprawne zamontowanie osłony chłodnicy na motocykl to podstawa. Łatwy, prosty montaż sprawia, że już niedługo po zakupie, klienci mogą cieszyć się funkcjonalną osłoną chłodnicy swojego motocykla.

Masz pytania dotyczące produktów z tej kategorii? Sprawdź informacje zawarte przy każdym wariancie, a jeśli nie znajdziesz tam tego, czego szukasz, skontaktuj się z obsługą Moto-Freak. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą Ci odpowiednią opcję.

 

Zobacz także inne produkty z kategorii ochrona motocykla:

Zobacz więcej...

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*