LeoVince Od ponad 50 lat w służbie dla jednośladów Założona w Turynie w 1954 roku przez Pietro Mollo, Sito Gruppo Industriale S.p.A. produkuje zamienne układy wydechowe i akcesoria do motocykli, używając marek produktowych Sito, LeoVince i SilverTail. W 1962 roku produkcja została przeniesiona do rodzinnego Monticello d’Alba (CN). 

Cała oferta produktów składa się z następujących marek: Sito zamienne tłumiki do 2 i 4-suwowych silników. LeoVince tłumiki do 2 i 4-suwowych silników. Zawiera ofertę Scoot (skuter), SBK (szosowo-sportowe), X3 (off-road), FAST (elektroniczne moduły zapłonowe) i Carbon Fibre (akcesoria z włókna karbonowego). SilverTail specjalne tłumiki do motocykli typu „custom”. 

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta LeoVince (1217)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Tłumik LeovinceLeoVince

Gdy Pietro Mollo zakładał we włoskim Turynie w 1954 roku firmę Sito Gruppo Industriale S.p.A., nie sądził, że produkowane przez niego części do motocykli staną się jednym z najbardziej rozchwytywanych produktów motoryzacyjnych na świecie. Firma od ponad 50 lat produkuje części zamienne do jednośladów. Są to: układy wydechowe i akcesoria do motocykli. Jej wiodącymi markami są Sito, LeoVince i SilverTail. Od 1962 roku fabryka przeniosła się do rodzinnego Monticello d’Alba.Stłumić głos silnikaTłumik Speed Triple LeoVinceJazda na motocyklu, gdy pęd powietrza świszcze w uszach, gdy czuje się prędkość i adrenalinę, oznacza dla wielu miłośników jednośladów - po prostu wolność. Jedni lubią jazdę bez tłumika, z ryczącym silnikiem, ale inni nie chcą zakłócać spokoju, a muzykę płynącą z silnika wytłumiają delikatnie i chętnie korzystają z tłumików. Pietro Mollo doskonale o tym wiedział i dlatego skupił się na produkcji tłumików do motocykli. Dostosował je niemal do wszystkich modeli, wielkości silnika. Linia Sito to zamienne tłumiki do dwu - oraz 4-suwowych silników. LeoVince - tłumiki odpowiednie do 2 i 4-suwowych silników, a wśród nich znajdują się produkty z linii Scoot - dla skuterów, SBK dla motocykli szosowo-sportowych oraz X3 dla off-roadów. Są tu także elementy FAST, czyli elektroniczne moduły zapłonowe oraz Carbon Fibre, czyli wszelkie akcesoria wykonane z włókna karbonowego. Producent nie zapomniał o motocyklach typu „custom” oferując tłumiki SilverTail. Z oferty tej marki korzystają liczne zespoły w Mistrzostwach Świata MotoGP, Superbike, Motocross czy Enduro.


O produktach słów kilka


Tłumiki i układy wydechowe SBK


Produkty są przeznaczone do motocykli szosowo – sportowych. Idealnie nadają się do motorów turystycznych oraz maxi-skuterów. Sprawdzone na wyścigach oraz podczas rywalizacji na torach wyścigowych. Zdecydowanie podnoszą fabryczne parametry silnika. Poprawiają jego dźwięk i nadają pojazdowi ostry pazur. 


Tłumiki i układy wydechowe X3


Produkty stworzone pod motocross, supermoto, enduro. Doskonałe dla quadów, sprawdzone podczas rywalizacji sportowej. 


Tłumiki LeoVince SCOOT


Przeznaczone są do skuterów oraz tak zwanych maxi-skuterów o pojemności od 50 cm3 do 650 cm3. Idealne dla oraz motorowerów. Tłumiki są znane na całym świecie. 


SILVERTAIL - homologowane układy wydechowe i tłumiki


Są to części przeznaczone dla chopperów, a także cruizerów. Najwyższa jakość wykonania, design współgra z poprawą parametrów pracy silnika. Dzięki nim uzyskuje się jego niski, basowy dźwięk. 


FAST - idealne moduły zapłonowe


Poprawiają parametry motocykli oraz maxi-skuterów, które są zasilane wtryskiem. 


Tłumiki i układy wydechowe Sito


Sito stanowią zamienniki oryginalnych tłumików, które są stosowane w starszych modelach jednośladów produkowanych w latach ’80-tych i ’90-tych. Można montować je także w skuterach. Wykonane zostały ze stali chromowanej albo czernionej idealnie wpisując się w design motocykli.

LeoVince to produkt znany i ceniony na całym świecie, dlatego musiał znaleźć się w ofercie naszego sklepu, którą ciągle poszerzamy. U nas kupisz części zamienne najwyższej jakości, akcesoria, modne kombinezony i kaski. Warto więc skorzystać z naszego asortymentu, zwłaszcza, że gwarantujemy najniższe ceny na rynku. Spotkajmy się online lub w sklepie stacjonarnym.

LeoVince - producent tłumików


 


LeoVince Od ponad 50 lat w służbie dla jednośladów Założona w Turynie w 1954 roku przez Pietro Mollo, Sito Gruppo Industriale S.p.A. produkuje zamienne układy wydechowe i akcesoria do motocykli, używając marek produktowych Sito, LeoVince i SilverTail. W 1962 roku produkcja została przeniesiona do rodzinnego Monticello d’Alba (CN). Obecnie fabryka zajmuje obszar 80 tysięcy metrów kwadratowych, z których 20 tysięcy jest pod dachem, zatrudnia ponad 100 osób. Od powstania, firma która obecnie prowadzona jest przez Gianni Mollo, syna założyciela, maksymalizowała swoje możliwości w planowaniu i wytwarzaniu tłumików do motocykli wszelkiego pochodzenia, wielkości silnika czy modelu.


Cała oferta produktów składa się z następujących marek: Sito zamienne tłumiki do 2 i 4-suwowych silników. LeoVincetłumiki do 2 i 4-suwowych silników. Zawiera ofertę Scoot (skuter), SBK (szosowo-sportowe), X3 (off-road), FAST (elektroniczne moduły zapłonowe) i Carbon Fibre (akcesoria z włókna karbonowego). SilverTail specjalne tłumiki do motocykli typu „custom”. Inżynierowie działu innowacji i rozwoju wdrażają doświadczenia zdobyte w świecie sportu, poprzez udoskonalanie kształtów, projektowanie rur i zastosowanie materiałów takich jak tytan czy karbon. Liczne zespoły w Mistrzostwach Świata MotoGP, Superbike, Motocross, Enduro. Dzięki tym wszystkim wysiłkom, dzisiaj Sito Gruppo Industrialne jest wiodącym międzynarodowym producentem z potężną siecią sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii i Japonii.


 


Zobacz także:


Pozostali producenci

Akrapovic Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*