LeoVince Od ponad 50 lat w służbie dla jednośladów Założona w Turynie w 1954 roku przez Pietro Mollo, Sito Gruppo Industriale S.p.A. produkuje zamienne układy wydechowe i akcesoria do motocykli, używając marek produktowych Sito, LeoVince i SilverTail. W 1962 roku produkcja została przeniesiona do rodzinnego Monticello d’Alba (CN). 

Cała oferta produktów składa się z następujących marek: Sito zamienne tłumiki do 2 i 4-suwowych silników. LeoVince tłumiki do 2 i 4-suwowych silników. Zawiera ofertę Scoot (skuter), SBK (szosowo-sportowe), X3 (off-road), FAST (elektroniczne moduły zapłonowe) i Carbon Fibre (akcesoria z włókna karbonowego). SilverTail specjalne tłumiki do motocykli typu „custom”. 

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta LeoVince (1213)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Tłumik LeovinceLeoVince

Gdy Pietro Mollo zakładał we włoskim Turynie w 1954 roku firmę Sito Gruppo Industriale S.p.A., nie sądził, że produkowane przez niego części do motocykli staną się jednym z najbardziej rozchwytywanych produktów motoryzacyjnych na świecie. Firma od ponad 50 lat produkuje części zamienne do jednośladów. Są to: układy wydechowe i akcesoria do motocykli. Jej wiodącymi markami są Sito, LeoVince i SilverTail. Od 1962 roku fabryka przeniosła się do rodzinnego Monticello d’Alba.Stłumić głos silnikaTłumik Speed Triple LeoVinceJazda na motocyklu, gdy pęd powietrza świszcze w uszach, gdy czuje się prędkość i adrenalinę, oznacza dla wielu miłośników jednośladów - po prostu wolność. Jedni lubią jazdę bez tłumika, z ryczącym silnikiem, ale inni nie chcą zakłócać spokoju, a muzykę płynącą z silnika wytłumiają delikatnie i chętnie korzystają z tłumików. Pietro Mollo doskonale o tym wiedział i dlatego skupił się na produkcji tłumików do motocykli. Dostosował je niemal do wszystkich modeli, wielkości silnika. Linia Sito to zamienne tłumiki do dwu - oraz 4-suwowych silników. LeoVince - tłumiki odpowiednie do 2 i 4-suwowych silników, a wśród nich znajdują się produkty z linii Scoot - dla skuterów, SBK dla motocykli szosowo-sportowych oraz X3 dla off-roadów. Są tu także elementy FAST, czyli elektroniczne moduły zapłonowe oraz Carbon Fibre, czyli wszelkie akcesoria wykonane z włókna karbonowego. Producent nie zapomniał o motocyklach typu „custom” oferując tłumiki SilverTail. Z oferty tej marki korzystają liczne zespoły w Mistrzostwach Świata MotoGP, Superbike, Motocross czy Enduro.


O produktach słów kilka


Tłumiki i układy wydechowe SBK


Produkty są przeznaczone do motocykli szosowo – sportowych. Idealnie nadają się do motorów turystycznych oraz maxi-skuterów. Sprawdzone na wyścigach oraz podczas rywalizacji na torach wyścigowych. Zdecydowanie podnoszą fabryczne parametry silnika. Poprawiają jego dźwięk i nadają pojazdowi ostry pazur. 


Tłumiki i układy wydechowe X3


Produkty stworzone pod motocross, supermoto, enduro. Doskonałe dla quadów, sprawdzone podczas rywalizacji sportowej. 


Tłumiki LeoVince SCOOT


Przeznaczone są do skuterów oraz tak zwanych maxi-skuterów o pojemności od 50 cm3 do 650 cm3. Idealne dla oraz motorowerów. Tłumiki są znane na całym świecie. 


SILVERTAIL - homologowane układy wydechowe i tłumiki


Są to części przeznaczone dla chopperów, a także cruizerów. Najwyższa jakość wykonania, design współgra z poprawą parametrów pracy silnika. Dzięki nim uzyskuje się jego niski, basowy dźwięk. 


FAST - idealne moduły zapłonowe


Poprawiają parametry motocykli oraz maxi-skuterów, które są zasilane wtryskiem. 


Tłumiki i układy wydechowe Sito


Sito stanowią zamienniki oryginalnych tłumików, które są stosowane w starszych modelach jednośladów produkowanych w latach ’80-tych i ’90-tych. Można montować je także w skuterach. Wykonane zostały ze stali chromowanej albo czernionej idealnie wpisując się w design motocykli.

LeoVince to produkt znany i ceniony na całym świecie, dlatego musiał znaleźć się w ofercie naszego sklepu, którą ciągle poszerzamy. U nas kupisz części zamienne najwyższej jakości, akcesoria, modne kombinezony i kaski. Warto więc skorzystać z naszego asortymentu, zwłaszcza, że gwarantujemy najniższe ceny na rynku. Spotkajmy się online lub w sklepie stacjonarnym.

LeoVince - producent tłumików


 


LeoVince Od ponad 50 lat w służbie dla jednośladów Założona w Turynie w 1954 roku przez Pietro Mollo, Sito Gruppo Industriale S.p.A. produkuje zamienne układy wydechowe i akcesoria do motocykli, używając marek produktowych Sito, LeoVince i SilverTail. W 1962 roku produkcja została przeniesiona do rodzinnego Monticello d’Alba (CN). Obecnie fabryka zajmuje obszar 80 tysięcy metrów kwadratowych, z których 20 tysięcy jest pod dachem, zatrudnia ponad 100 osób. Od powstania, firma która obecnie prowadzona jest przez Gianni Mollo, syna założyciela, maksymalizowała swoje możliwości w planowaniu i wytwarzaniu tłumików do motocykli wszelkiego pochodzenia, wielkości silnika czy modelu.


Cała oferta produktów składa się z następujących marek: Sito zamienne tłumiki do 2 i 4-suwowych silników. LeoVincetłumiki do 2 i 4-suwowych silników. Zawiera ofertę Scoot (skuter), SBK (szosowo-sportowe), X3 (off-road), FAST (elektroniczne moduły zapłonowe) i Carbon Fibre (akcesoria z włókna karbonowego). SilverTail specjalne tłumiki do motocykli typu „custom”. Inżynierowie działu innowacji i rozwoju wdrażają doświadczenia zdobyte w świecie sportu, poprzez udoskonalanie kształtów, projektowanie rur i zastosowanie materiałów takich jak tytan czy karbon. Liczne zespoły w Mistrzostwach Świata MotoGP, Superbike, Motocross, Enduro. Dzięki tym wszystkim wysiłkom, dzisiaj Sito Gruppo Industrialne jest wiodącym międzynarodowym producentem z potężną siecią sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii i Japonii.


 


Zobacz także:


Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*