Barracuda to twórca stylowych dodatków do motocykli. Włoska firma powstała w 2002 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo założone przez Alessandro Giardinę miłośnika pięknych motocykli i twórcę stylowych dodatków do nich. Przez kolejne lata jego wizja, przywiązanie do jakości, perfekcyjne dopracowanie detali oraz stosowanie najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów uczyniły z firmy BARRACUDA ikonę motocyklowego stylu. 


W ofercie znajdziecie: kierunkowskazy motocyklowe, stelaże tablic, kierownice motocyklowe, lusterka motocyklowe, manetki motocyklowe, owiewki i szybki motocyklowe oraz wiele innych.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Barracuda (316)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Barracuda Moto

 

Barracuda Moto to firma, która została założona w 2002 roku we Włoszech jako projekt zapewniający absolutną jakość produktów. Alessandro Giardina stworzył tę markę z wielką pasją do ładnych, ale i bardzo dobrych jakościowo rzeczy. Obecnie Barracuda ma swoją siedzibę we Florencji. 

Często marka Barracuda mylnie jest brana za producenta samochodów przez model innej marki - Plymouth o nazwie Barracuda właśnie.


Specjalność BarracudaMocowanie do Tablicy Rejestracyjnej BarracudaTen producent specjalizuje się w wyrabianiu akcesoriów i części do motocykli szosowych, sportowych, turystycznych.
Każdy produkt oferowany przez Barracuda Moto musi być zaprojektowany z dbałością nie tylko o wygląd każdego szczegółu, ale też o jakość i użyteczność. Zarówno pracownicy jak i technologia produkcji muszą spełniać te wymagania. Dzięki temu Barracuda wyrosła na markę ekskluzywną, znaną z bardzo dobrej jakości produktów i cenioną w Moto sportach.

Dzięki specjalizacji tego producenta w wyrabianiu części i akcesoriów do różnego typu motocykli, w tym sportowych Barracuda może liczyć na liczne współprace ze światem sportu. Warto wspomnieć, że od sezonu 2017 będzie ona partnerem teamu Monster Yamaha Tech 3 w Moto Grand Prix, w którym jeżdżą między innymi Johann Zarco i Jonas Folger.


Jakość przede wszystkim

 


Produkty marki Barracuda cechuje też dobra cena, szybki i dobry serwis oraz dystrybucja w każdym kraju. Jednak tylko najlepsze sklepy mogą oferować swoim klientom produkty tej marki. Dystrybutorzy również muszą zachować wysoki poziom swoich usług, aby móc być partnerem handlowym.

W Polsce produkty Barracuda Moto można kupić w internetowym sklepie motocyklowym Moto Freak. Dostępne jest tu prawie 200 różnych akcesoriów motocyklowych, dzięki którym można sprawić, że nawet zwyczajny motocykl będzie wyglądał unikatowo.


ProduktyNajpopularniejsze akcesoria tej marki to: 

 

  1. uchwyt na tylną tablicę rejestracyjną, 
  2. inserty, 
  3. owiewki różnego typu,
  4. designerskie kierunkowskazy. 


Nie mniej popularne są:

 

  • pokrywy zbiornika paliwa, ponieważ łatwo je wymienić, a wygląd tych z logo B jest o wiele ciekawszy niż standardowych elementów. 
  • lusterka o wymyślnych, ale bardzo opływowych kształtach. 
  • po prostu podstawka pod motocykl.


Motocykle jakie zostały wypuszczone we współpracy z Barracuda Moto również cechuje piękny design i dbałość o szczegóły. Można to zobaczyć chociażby w modelach Panigale 899, gdzie od marki Barracuda zostały wzięte: uchwyt na tablice rejestracyjną, dźwignia hamulca i sprzęgła, czy kierunkowskazy.


Jakość potwierdzona certyfikatemOwiewka BarracudaProjekt Barracuda to przede wszystkim najlepsza jakość produktów, piękny włoski design, świetna cena w stosunku do jakości, specjalne rodzaje materiałów, zaawansowana technologia produkcji oraz wysoka użyteczność produktów. Dzięki temu części czy gotowe motocykle tej marki mają wielu fanów na całym świecie.

Wszystkie wyroby są sygnowane logiem marki. Zarejestrowane w UAMI, dla ochrony ich wyjątkowego designu. Za projekty odpowiedzialni są właściciel marki Alessandro Giardina oraz menedżer Matteo Iuso. Większość z nich wyrabiana jest we Włoszech, jednak niektóre tworzone są również w innych krajach, zależne jest to od ich technologii produkcji. Warto wiedzieć, że firma Barracuda ma certyfikat jakości ISO 9001.

Barracuda moto


Barracuda to twórca stylowych dodatków do motocykli. Włoska firma powstała w 2002 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo założone przez Alessandro Giardinę miłośnika pięknych motocykli i twórcę stylowych dodatków do nich. Przez kolejne lata jego wizja, przywiązanie do jakości, perfekcyjne dopracowanie detali oraz stosowanie najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów uczyniły z firmy BARRACUDA ikonę motocyklowego stylu. 


Dziś Barracuda to numer jeden na włoskim rynku i jeden z bardziej liczących się graczy w Europie i na świecie. Firma ciągle się rozwija i obok wdrażania nowych projektów rozbudowuje sieć dystrybucji. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne moto akcesoria przeznaczone do motocykli: akcesoria Rizoma motocyklowe kufry Givi kombinezony Alpinestars

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*