Yoshimura słynie z badań i rozwoju. Ale produkcja najlepszych układów wydechowych na świecie wymaga czegoś więcej niż dużego działu badań i rozwoju. Yoshimura jest wiodącym producentem układów wydechowych, ponieważ nasze zaangażowanie w badania i rozwój jest zgodne z naszym zaangażowaniem w bezkompromisowe standardy jakości i naszą wiedzę w zakresie produkcji rur spełniających te standardy.

Właściwie wytwarzanie rur wydechowych, które spełniają nasze standardy jakości, nie jest łatwym zadaniem, ale nasza grupa produkcyjna konsekwentnie je sprawdza. Dbałość o szczegóły i staroświeckie rzemiosło, z którego powstaje produkt Yoshimura, nie jest możliwa do odtworzenia za pomocą maszyny. Technicy w pracy tutaj są artystami; wytwarzane przez nie układy wydechowe są dziełami sztuki. Cały ten talent, narzędzia i surowy metal łączą się, tworząc najlepsze układy wydechowe na świecie.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Yoshimura (156)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Zard HJC Suomy