Firma Thermal Technology powstała w 2001 roku, kiedy to rozpoczęła wykorzystywanie węgla jako elementu rezystancyjnego. Po przeprowadzeniu licznych testów i badań naukowych TT postanawia zbadać węgiel jako element grzewczy. Później zaczęto produkować do testowania tzw. "Koce na opony" do wyścigów motocyklowych.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Thermal Technology (8)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Firma Thermal Technology powstała w 2001 roku, kiedy to rozpoczęła wykorzystywanie węgla jako elementu rezystancyjnego. Po przeprowadzeniu licznych testów i badań naukowych TT postanawia zbadać węgiel jako element grzewczy. Później zaczęto produkować do testowania tzw. "Pokrowce na opony" do wyścigów motocyklowych.

Pod koniec 2003 roku specjaliści z firmy Thermal Technology dokładnie przeanalizowali wyniki i jakość pracy wykonanej przy użyciu opon do ogrzewania, i zdecydowali się stworzyć linię produkcyjną z pokrowcami na opony wyścigowe do motocykli na użytek przemysłowy. Od tego momentu firma stała się prawdziwym partnerem dla drużyn biorących udział w wyścigach.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*