Storm Performance Exhaust powstał w 2006 roku założony przez Phila Smitha, entuzjastycznego miłośnika motocykli i Ducati, więc naturalnie pierwszym wyprodukowanym produktem był Storm Slip on Titanium Silencer dla modelu 749/999.

Październik 2014 był kamieniem milowym w historii Storms, kiedy zwróciliśmy naszą uwagę na Ducati Panigale. Z pomocą Andy'ego, Bena i Russa w Ducati Preston rozpoczęto opracowywanie całego systemu RS-70mm, który od tego czasu został przetestowany w stosunku do Termignoni 1199RS, aby udowodnić swoją wydajność.

Październik 2015 oznaczał kolejny milowy kamień, kiedy nasz nowy 70-milimetrowy system RS został przetestowany na Moto Rapido, zamontowanym w Ducati Panigale R i wybrany do użycia w finałowych trzech wyścigach brytyjskich mistrzostw Superbike w Brans Hatch 16, 17, 18 października pilotowany przez John Hopkins.

Jesteśmy dumni z każdego ręcznie wytwarzanego systemu i mimo, że nie jesteśmy jednym z "dużych graczy", mamy globalną bazę klientów, którzy doświadczyli naszych produktów z pierwszej ręki i cieszą się naszymi systemami estetyką, wydajnością i budową.

Używamy czystego tytanu klasy 2 ze względu na jego wytrzymałość i plastyczność podczas procesu formowania, w połączeniu z wysoką odpornością na temperaturę i około połowy ciężaru stali nierdzewnej, jest to idealny metal do naszych wydechów.


MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta STORM by MIVV (159)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Storm - tłumiki do motocykli i skuterów

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy