Storm - tłumiki do motocykli i skuterów.


Jesteśmy dumni z każdego ręcznie wytwarzanego systemu i mimo, że nie jesteśmy jednym z "dużych graczy", mamy globalną bazę klientów, którzy doświadczyli naszych produktów z pierwszej ręki i cieszą się naszymi systemami estetyką, wydajnością i budową.MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta STORM by MIVV (157)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Storm Performance Exhaust powstał w 2006 roku założony przez Phila Smitha, entuzjastycznego miłośnika motocykli i Ducati, więc naturalnie pierwszym wyprodukowanym produktem był Storm Slip on Titanium Silencer dla modelu 749/999. 

Październik 2014 był kamieniem milowym w historii Storms, kiedy zwróciliśmy naszą uwagę na Ducati Panigale. Z pomocą Andy'ego, Bena i Russa w Ducati Preston rozpoczęto opracowywanie całego systemu RS-70mm, który od tego czasu został przetestowany w stosunku do Termignoni 1199RS, aby udowodnić swoją wydajność.

Październik 2015 oznaczał kolejny milowy kamień, kiedy nasz nowy 70-milimetrowy system RS został przetestowany na Moto Rapido, zamontowanym w Ducati Panigale R i wybrany do użycia w finałowych trzech wyścigach brytyjskich mistrzostw Superbike w Brans Hatch 16, 17, 18 października pilotowany przez John Hopkins.

Używamy czystego tytanu klasy 2 ze względu na jego wytrzymałość i plastyczność podczas procesu formowania, w połączeniu z wysoką odpornością na temperaturę i około połowy ciężaru stali nierdzewnej, jest to idealny metal do naszych wydechów.

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*