BEELINE to urządzenie nawigacyjne łączące się za aplikacją w telefonie, która korzysta z topografii map GOOGLE do, których wszyscy przywykliśmy. Dzięki Beeline my możemy jechać szybko do celu a nasz telefon bezpiecznie leży sobie w plecaku, bez narażania go na uszkodzenia z uwagi na złe warunki atmosferyczne czy też wibracje, które mechanicznie uszkadzają stabilizację obrazu aparatów cyfrowych.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta BEELINE (16)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


BEELINE to brytyjska firma, która została założona w 2015 roku. Dwóch przyjaciół na spotkaniu stwierdziło, że znacznie sprawniej przemieszczali by się po mieście rowerem gdyby co chwilę nie musieli się zatrzymywać i szukać swojej lokalizacji na mapce w telefonie. Zadali sobie pytanie co by było gdyby ich rower został wyposażony w kompas, który ułatwił orientację w dużym mieście?! 

Brzmi znajomo? Jeśli nie to uwierzcie, że to zdarzało się wielokrotnie założycielom BEELINE. To właśnie ich spotkanie i żarty na temat rowerowego kompasu były zalążkiem powstania tak uniwersalnego i minimalistycznego produktu jak Beeline Velo – nawigacji dla rowerzysty. Ten produkt miał być poręczny, lekki, wodoodporny a przede wszystkim intuicyjny i szybko demontowalny. Nie trzeba było dużo czekać, żeby pojawił się młodszy brat czyli Belline Moto. Nawigacja dostosowana dla motocyklistów. Beeline w bardzo prosty sposób pokazuje kierunek jazdy, typ skrzyżowania, odległość do skrzyżowania, kierunek skrętu oraz progres na całej trasie. Można też przerzucić się między pulpitami, żeby przeczytać takie informacje jak aktualny czas przejazdu, aktualną prędkości czy też poziomy naładowania naszych urządzeń. Wszystkie te informacje pokazywane są na bardzo małym i czytelnym monohromatycznym ekranie, który zapewnia bardzo dobrą widoczność nawet w słoneczny dzień a dzięki podświetleniu również nocą. 

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*