Firma SW-Motech to pionier w kwestii produkcji sakw bocznych i kufrów oraz stelaży i wsporników. Firma skupia się na produktach, które na bazie konstrukcji motocykla pozwalają powiększyć lub wręcz zbudować nową przestrzeń bagażową. Sw-motech to specjaliści, którzy pracują nad wygodnymi i solidnymi stelażami oraz pojemnymi kuframi i sakwami.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta SW-MOTECH (210)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Firma sw-motech to pionier w kwestii produkcji sakw bocznych i kufrów oraz stelaży i wsporników. Firma skupia się na produktach, które na bazie konstrukcji motocykla pozwalają powiększyć lub wręcz zbudować nową przestrzeń bagażową. Sw-motech to specjaliści, którzy pracują nad wygodnymi i solidnymi stelażami oraz pojemnymi kuframi i sakwami. 

Decydując się na zakup, mają Państwo pewność, że zestaw będzie kompletny i dedykowany do danego modelu jednośladu. Ponadto sw-motech produkuje także gmole i crashbary - wszystko dla bezpieczeństwa motocyklistów I pomocy w dalszych wyprawach motocyklowych.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*