GB Racing jest wiodącym producentem i dostawcą narzędzi do ochrony motocykli, takich jak pokrywy silnika, ochraniacze ramy motocykla, osłony łańcucha i więcej. Sercem oferty produktów są znane obecnie osłony silników wtórnych. Te wyjątkowe produkty poprawiają wygląd motocykla, jednocześnie dodając dodatkową ochronę do obudów silnika, które mogą wejść w kontakt z podłożem.


Produkty GB Racing to przede wszystkim najwyższa, światowa jakość i wieloletnie doświadczenie wyniesione bezpośrednio z wyścigów motocyklowych. 

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta GB Racing (116)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


GB Racing jest wiodącym producentem i dostawcą narzędzi do ochrony motocykli, takich jak pokrywy silnika, ochraniacze ramy motocykla, osłony łańcucha i więcej. Sercem oferty produktów są znane obecnie osłony silników wtórnych. Te wyjątkowe produkty poprawiają wygląd motocykla, jednocześnie dodając dodatkową ochronę do obudów silnika, które mogą wejść w kontakt z podłożem.

Produkty GB Racing to przede wszystkim najwyższa, światowa jakość i wieloletnie doświadczenie wyniesione bezpośrednio z wyścigów motocyklowych. To jedyna firma specjalizująca się w elementach ochronnych dekli silnika, której produkty zostały zatwierdzone przez FIM (Międzynarodową Federacje Motocyklową) na lata 2010-2012. Aktualnie aprobata została wznowiona na lata 2013-2016. . Produkty tej marki używa Josh Brookes (zwycięzca serii wyscigów British Superbikes w sezonie 2015) oraz zawodnicy Moto2, WSBK, WSSP i ENDURANCE.


Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*