GB Racing jest wiodącym producentem i dostawcą narzędzi do ochrony motocykli, takich jak pokrywy silnika, ochraniacze ramy motocykla, osłony łańcucha i więcej. Sercem oferty produktów są znane obecnie osłony silników wtórnych. Te wyjątkowe produkty poprawiają wygląd motocykla, jednocześnie dodając dodatkową ochronę do obudów silnika, które mogą wejść w kontakt z podłożem.


Produkty GB Racing to przede wszystkim najwyższa, światowa jakość i wieloletnie doświadczenie wyniesione bezpośrednio z wyścigów motocyklowych. 

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta GB Racing (116)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


GB Racing jest wiodącym producentem i dostawcą narzędzi do ochrony motocykli, takich jak pokrywy silnika, ochraniacze ramy motocykla, osłony łańcucha i więcej. Sercem oferty produktów są znane obecnie osłony silników wtórnych. Te wyjątkowe produkty poprawiają wygląd motocykla, jednocześnie dodając dodatkową ochronę do obudów silnika, które mogą wejść w kontakt z podłożem.

Produkty GB Racing to przede wszystkim najwyższa, światowa jakość i wieloletnie doświadczenie wyniesione bezpośrednio z wyścigów motocyklowych. To jedyna firma specjalizująca się w elementach ochronnych dekli silnika, której produkty zostały zatwierdzone przez FIM (Międzynarodową Federacje Motocyklową) na lata 2010-2012. Aktualnie aprobata została wznowiona na lata 2013-2016. . Produkty tej marki używa Josh Brookes (zwycięzca serii wyscigów British Superbikes w sezonie 2015) oraz zawodnicy Moto2, WSBK, WSSP i ENDURANCE.


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*