MotoFreak.pl>Akcesoria>Akcesoria wizualne>Manetki / Gripy (82)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Producenci
Modele motocykli
price


Manetki motocyklowe i gripy

Szeroki wybór manetek motocyklowych i gripów. Zobacz także nasze manetki podgrzewane. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.

W tej kategorii masz okazję zapoznać się z elementami niezbędnymi dla każdego motocyklisty. Oferujemy różnorodne manetki motocyklowe, które z powodzeniem dopasujesz zarówno do pojazdów turystycznych, jak też i do sportowych.

 

Manetki motocyklowe i gripy od sprawdzonych producentów

Zachęcamy do zapoznania się z wysokiej jakości gripami, wykonanymi z odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak np. guma oraz aluminium anodowane. Każdy model został wykonany tak, aby mógł jak najdłużej spełniać swoje funkcje i zapewniać komfort kierowcy. Bardzo uważnie podchodzimy do konstruowania naszej oferty. W efekcie nasi klienci wybierają tylko z rozwiązań przetestowanych, bezpiecznych, solidnych i docenianych przez szerokie grono motocyklistów.

Wybierając manetki motocyklowe, nie warto decydować się na najtańsze rozwiązania od przypadkowych producentów. Zakupy na naszej stronie to pewność, że warianty spełniają wszystkie wymogi związane z danym typem produktu i wspierają bezpieczeństwo kierowcy. Zadbaliśmy również o to, żeby wszystkie te rozwiązania mógłbyś kupić w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

 

Nowoczesne technologie wykorzystane w manetkach motocyklowych 

Poszczególne elementy wyposażenia motocykla oraz części motocyklowe są nieprzerwanie udoskonalane, dzięki czemu pasjonaci motocykli mogą cieszyć się coraz wyższym komfortem. Takie zaawansowane technologie wykorzystano m.in. w manetkach podgrzewanych. Zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami, wyposażonymi w nowoczesne rozwiązania, m.in. w:

  • panele sterujące oraz czułe przyciski z kauczuku

  • tryb oszczędzania akumulatora

  • technologię ULTRA-GRIPPY DIAMOND, zwiększającą pewność uchwytu

  • kilka stopni grzania manetek

i wiele innych.

Chętnie dowiemy się, jakich produktów poszukujesz i doradzimy optymalne modele. Każdego dnia wspieramy motocyklistów w dopasowywaniu odpowiedniego wyposażenia i akcesoriów motocyklowych. Zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty.

Zobacz więcej...

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*