Założona w 1973 roku firma Oxford Products Ltd (OXFORD) jest wiodącym, światowym dostawcą produktów motocyklowych i rowerowych.


OXFORD jest częścią Oxford Group of Companies, która oprócz Oxford Products USA obejmuje: Tri-Motive Ltd., specjalistycznego dystrybutora marek motocyklowych z południowej Walii;
Convenience Distribution Oxford Ltd (CDO), hurtowy dystrybutor na potrzeby rynku forecourt i convenience.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Oxford (19)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Założona w 1973 roku firma Oxford Products Ltd (OXFORD) jest wiodącym, światowym dostawcą produktów motocyklowych i rowerowych.

Nasza olbrzymia gama produktów obejmuje wszystko, co sprawia, że ​​życie na motocyklach jest lepsze: od odzieży i kasków po akcesoria, zamki, bagaż i wiele więcej!

Nasze wiodące na rynku produkty są projektowane samodzielnie przez zespół aktywnych entuzjastów i wykwalifikowanych techników, których siedziba znajduje się w siedzibie firmy w hrabstwie Oxfordshire w Wielkiej Brytanii o powierzchni 100 000 stóp kwadratowych.

Dzięki wsparciu najnowszej technologii CAD, zestawu do druku 3D oraz w pełni wyposażonego laboratorium testowego, wprowadzamy innowacje, analizujemy, testujemy i opracowujemy wyjątkowe produkty, dążąc do jak najlepszych wrażeń dla entuzjastów dwóch kółek.

Uznane za innowacyjny design i dynamiczne rozwiązania marketingowe, produkty marki OXFORD są dystrybuowane przez około 100 partnerów na całym świecie.

OXFORD jest częścią Oxford Group of Companies, która oprócz Oxford Products USA obejmuje: Tri-Motive Ltd., specjalistycznego dystrybutora marek motocyklowych z południowej Walii; Convenience Distribution Oxford Ltd (CDO), hurtowy dystrybutor na potrzeby rynku forecourt i convenience.

Grupa zatrudnia obecnie około 160 pracowników i ma kolejne ambitne plany dotyczące rozwoju zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*