Założona w 1973 roku firma Oxford Products Ltd (OXFORD) jest wiodącym, światowym dostawcą produktów motocyklowych i rowerowych.


OXFORD jest częścią Oxford Group of Companies, która oprócz Oxford Products USA obejmuje: Tri-Motive Ltd., specjalistycznego dystrybutora marek motocyklowych z południowej Walii;
Convenience Distribution Oxford Ltd (CDO), hurtowy dystrybutor na potrzeby rynku forecourt i convenience.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Oxford (23)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Założona w 1973 roku firma Oxford Products Ltd (OXFORD) jest wiodącym, światowym dostawcą produktów motocyklowych i rowerowych.

Nasza olbrzymia gama produktów obejmuje wszystko, co sprawia, że ​​życie na motocyklach jest lepsze: od odzieży i kasków po akcesoria, zamki, bagaż i wiele więcej!

Nasze wiodące na rynku produkty są projektowane samodzielnie przez zespół aktywnych entuzjastów i wykwalifikowanych techników, których siedziba znajduje się w siedzibie firmy w hrabstwie Oxfordshire w Wielkiej Brytanii o powierzchni 100 000 stóp kwadratowych.

Dzięki wsparciu najnowszej technologii CAD, zestawu do druku 3D oraz w pełni wyposażonego laboratorium testowego, wprowadzamy innowacje, analizujemy, testujemy i opracowujemy wyjątkowe produkty, dążąc do jak najlepszych wrażeń dla entuzjastów dwóch kółek.

Uznane za innowacyjny design i dynamiczne rozwiązania marketingowe, produkty marki OXFORD są dystrybuowane przez około 100 partnerów na całym świecie.

OXFORD jest częścią Oxford Group of Companies, która oprócz Oxford Products USA obejmuje: Tri-Motive Ltd., specjalistycznego dystrybutora marek motocyklowych z południowej Walii; Convenience Distribution Oxford Ltd (CDO), hurtowy dystrybutor na potrzeby rynku forecourt i convenience.

Grupa zatrudnia obecnie około 160 pracowników i ma kolejne ambitne plany dotyczące rozwoju zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*