HPCORSE w Bolonii to włoska firma, która jest w stanie tworzyć emocje i innowacje w dziedzinie specjalnych zrzutów do motocykli. Steelform w Udine jest światowym liderem w dziedzinie obróbki skrawaniem i deformacji metalu, na podstawie licencji i projektu HP Corse, wytwarza wszystkie części różnych komponentów układu wydechowego, począwszy od przetwarzania surowca (stosowane rury nie są komercyjne, lecz są wewnętrznie profilowane) aż do osiągnięcia gotowego produktu.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta HP CORSE (202)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


HP CORSE i STEELFORM, pasja i technologia połączyły się, aby przynieść najbardziej prestiżową markę Made in Italy.

Po rozpoczęciu współpracy w 2009 roku z projektem "HYDROFORM", w dniu 1 lipca 2015 roku określono umowę pomiędzy HP CORSE i STEELFORM na produkcję EVOXTREME i HYDROTRE. 

HPCORSE w Bolonii to włoska firma, która jest w stanie tworzyć emocje i innowacje w dziedzinie specjalnych zrzutów do motocykli. 
Steelform w Udine jest światowym liderem w dziedzinie obróbki skrawaniem i deformacji metalu, na podstawie licencji i projektu HP Corse, wytwarza wszystkie części różnych komponentów układu wydechowego, począwszy od przetwarzania surowca (stosowane rury nie są komercyjne, lecz są wewnętrznie profilowane) aż do osiągnięcia gotowego produktu. 

HP CORSE pozostanie pulsującym sercem, miejscem, w którym narodzą się nowe modele, gdzie pomysły i projekty nabiorą kształtu jako prototypy, a dzięki STEELFORM - rzeczywistość. 
Wydech HYDROFORM już dodał EVOXTREME i HYDROTRE, a inne zostaną dodane wkrótce. Kompletne systemy i specjalne kolektory. Związek pomiędzy HP CORSE i STEELFORM, który rodzi się z wielkim sukcesem i zapowiada się na wzór absolutnego rozwoju w świecie specjalnych zrzutów, w całości wykonywanych ręcznie we Włoszech.
 

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*