MotoFreak.pl>Akcesoria>Bagaż motocyklowy>Kufry (16)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Producenci
Modele motocykli
price


Kufry motocyklowe boczne i centralne

O pomieszczenie wszystkich skarbów, które chcielibyście ze sobą zabrać, zatroszczą się firmy takie jak: Givi, Kappa, Oxford, Sw-Motech, Ogio. Posiadamy w swojej ofercie wiele rozwiązań od małych tankbag'ów do obszernych kufrów motocyklowych mieszczących dwa kaski. Na pewno uda się nam dobrać coś do Twojego motocykla, tak aby nie zaburzyć jego piękna i aspektów wizualnych.

Nawet drobny naked bike może zamienić się w lekkiego turystyka.

Sprytnie ale pojemnie!

Kufry motocyklowe nie są niezbędnym dodatkiem do motocykla, ale trudno spierać się ze stwierdzeniem, że czasem mogą się bardzo przydać. Produkty tego typu sprawiły, że nie musisz rezygnować z przewożenia rzeczy, tylko dlatego, że akurat wolisz podróż jednośladem, a nie autem.

 

Kufry motocyklowe - solidne zabezpieczenie rzeczy

Na pewno jest wiele powodów, decydujących o tym, że lubisz jeździć motocyklem. Nawet najbardziej zapaleni fani i fanki jednośladów zgodzą się, że pewnym ograniczenie, z którym trzeba się liczyć, jest bagaż. W konstrukcji takiego pojazdu nie ma przecież bagażnika, pozwalającego na przewiezienie rzeczy i zabezpieczenie ich na czas postoju. Z naszymi produktami bezpieczeństwo i komfort również na tym polu stają się możliwe. W zaawansowanych bocznych i centralnych kufrach motocyklowych, zastosowano technologie, dzięki którym możesz spokojnie zostawić pojazd i nie martwić się kradzieżą.

Wybierając produkty z tej kategorii, zyskujesz pewność, że:

  • twoje rzeczy będą zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi

Rzeczy nie zamokną i dotrą w niezmienionym stanie do celu twojej podróży.

  • kufer będzie pewnie zamocowany do konstrukcji motocykla

Wszystko, co jest przymocowane do twojej maszyny, musi być bezpieczne. Ryzyko odczepienia się nie wchodzi w grę. Solidne systemy mocowań to nie tylko ochrona przewożonego ładunku, ale też bezpieczeństwo twoje i innych uczestników ruchu drogowego.

 

Boczne kufry motocyklowe i centralne jako atrakcyjny dodatek?

Kufry motocyklowe mają być solidne i funkcjonalne. Nasza oferta to dowód na to, że mogą też przy okazji świetnie się prezentować. Precyzyjne wykończenia, stylowe połączenia kolorystyczne, różne kształty - jesteśmy pewni, że z taką mnogością opcji szybko uda ci się wybrać idealny model, który będzie ci towarzyszył podczas dłuższych i krótszych podróży.

W poszukiwaniu odpowiedniego kufra motocyklowego zapraszamy także na zobaczenie naszej oferty z kategorii bagaż motocyklowy.

Jaki kufer motocyklowy wybrać - boczny czy centralny? Z czego wykonane są warianty? Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy ci zrobić korzystny zakup.

Zobacz więcej...

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*