MotoFreak.pl>Motocyklista>Bielizna Termoaktywna (68)>

Pokaż filtry

Sortuj wg:

BIELIZNA TERMOAKTYWNA

Bielizna termoaktywna; damska i męska, kolekcja Lato, ALL SEASON - całosezonowa, Zima, Merino Wool, kominiarki, kominiarki bezszwowe, kominy, rękawiczki. Zobacz ofertę.

To, jaką bieliznę termoaktywną wybierze kierowca, zależy od wielu czynników.
Znaczenie mają indywidualne preferencje, styl jazdy, oraz to dla jakich warunków atmosferycznych ma być to bielizna motocyklowa. 
W naszej ofercie uwzględniliśmy różnorodne modele, co pozwoli wybrać optymalną opcję dla każdego pasjonata jednośladów.

 

Jak wybrać odpowiednią bieliznę termoaktywną? - Bielizna Motocyklowa Kraków

Przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z produktem. Przy każdym wariancie zawarliśmy przydatne informacje, które pomogą Ci dokonać wyboru. Istotną kwestią jest również dobranie właściwego rozmiaru. Proponujemy różnorodne wersje rozmiarowe oraz chętnie doradzamy, jak wybrać optymalny wariant.

Podczas jazdy motocyklem jesteśmy narażeni na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Przegrzanie, zmarznięcie, przewianie – to wszystko ma wpływ na nasz komfort, wydajność, oraz ostatecznie na nasze bezpieczeństwo.
Należy więc zwrócić uwagę na to co oferuje nam dana bielizna i do jakich warunków atmosferycznych jest dedykowana. Najważniejszy jest współczynnik absorpcji cieczy zapewniający najwyższy poziom komfortu oraz materiał, który pobudza nasze krążenie podskórne minimalizując zmęczenie po całym dniu aktywności.
Nasza oferta obfituje w produkty, w których zastosowano nowoczesne technologie i innowacyjne materiały. To dzięki nim kierowca może czuć się komfortowo, jego ruchy nie są skrępowane, a ciało jest odpowiednio chronione przed chłodem lub przegrzaniem.

W propozycjach wyposażenia zawartego w tej kategorii, można znaleźć takie udogodnienia, jak:

  • zastosowanie materiałów, oraz nowoczesnych rozwiązań takich jak nici karbonowe

  • bieliznę dopasowaną do każdej pory roku

  • bieliznę z warstwą ochronną WINDSHELL

oraz wiele innych przydatnych rozwiązań, pozwalających kierowcy w pełni skupić się na prowadzeniu pojazdu i czerpać przyjemność z jazdy.

Poszczególne modele różnią zastosowanymi technologiami, oraz grubością materiału. Dołożyliśmy starań, żeby łączyła je wysoka jakość wykonania i dobra wytrzymałość każdego elementu.

Zachęcamy do kontaktu z nami.
Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania.

Zobacz więcej...

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*