MotoFreak.pl>Wyposażenie>Obuwie motocyklowe męskie (57)>
Wybierz podkategorię

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Producenci
Kategorie
Modele motocykli
price


Sportowe obuwie motocyklowe

Każdy motocyklista już na samym początku swojej przygody z jednośladami musi pomyśleć o dobrych butach sportowych. Czym powinny się one wyróżniać i jak je dobrać, by móc się nimi cieszyć przez długie lata? Przede wszystkim warto postawić na profesjonalną i solidną markę wybieranego obuwia. W asortymencie sklepu intern...

Zobacz więcej...
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Alpinestars SMX PLUS

 

Z pasji do motocykli i chęci dostarczenia najlepszych produktów dla ich miłośników stworzyliśmy sklep inny niż wszystkie, w którym stawiamy na idealne połączenie marki z doskonałą ceną. Buty alpinestars smx plus to najnowszy model, który niemal natychmiast zyskał wierne grono zwolenników. Nic dziwnego, są po prostu doskonałe i z prawdziwą satysfakcją wprowadziliśmy je do naszej oferty.

 

Nasz zespół

 

Alpinestars SMX PLUSDoceniamy Wasze zainteresowanie i słuchamy Waszych oczekiwań, dlatego z wielką uwagą selekcjonujemy asortyment przeznaczony do jazdy sportowej i wyczynowej. Nasi eksperci — sprzedawcy testują produkty i sprawdzają ich poszczególne parametry. Jako praktycy wiemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę, by móc w pełni cieszyć się z jazdy w wygodnym obuwiu.

 

Nasza oferta butów Alpinestars SMX PLUS

 

W naszej ofercie asortymentowej znajdziecie Państwo buty przeznaczone do różnego rodzaju jazdy. Proponujemy:

 

  • buty motocyklowe turystyczne
  • buty motocyklowe sportowe.

 

Jednym z modeli, na który polecamy zwrócić szczególną uwagę są alpinestars smx plus, które utrzymują doskonałą jakość w korelacji do genialnie niskiej ceny. Przyznajemy, że ten model to absolutny bestseller Alpinestarsa. Są one zdecydowanie unowocześnioną i tym samym ulepszoną wersją swojego poprzednika. Wyróżniają się większą elastycznością i lekkością. Poza tym producent wprowadził mniej masywny, a przy tym bardziej wygodny system stabilizacji stopy.

 

Kilkanaście istotnych zmian sprawiło, że Alpinestars to marka, która stawia na nowoczesność i innowacyjność przy jednoczesnym dopełnieniu wszystkich kluczowych parametrów. To niezmiennie komfort i wygoda, a nowa generacja obuwia sprawia, że jest ono doceniane i najchętniej kupowane.

 

Zajrzyj i skorzystaj

 

Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że wiemy na co należy zwracać szczególną uwagę podczas wybierania poszczególnych modeli obuwia motocyklowego. Zdajemy sobie sprawę, że to idealne musi przede wszystkim chronić i gwarantować komfort, ale też bezspornie powinno wyróżniać się trwałością i nietuzinkowym wyglądem.

 

Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, którzy systematycznie badają swoje produkty i pracują nad ich unowocześnieniem. Dzięki temu dajemy naszym Klientom pewność, że ich buty tj. alpinestars smx plus wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom, a w praktyce dają zdecydowanie więcej korzyści.

 

Alpinestars SMX PLUS - CzerwoneButy Alpinestars SMX PLUS - dla każdego stylu jazdy

 

Nieważne czy lubisz przemierzać autostrady, czy wybierasz tory. Buty, które znajdziecie w naszej ofercie, spełnią wszystkie oczekiwania i przyniosą prawdziwy komfort.

 

Nie wiesz, który model jest dla Ciebie? Zapytaj naszych specjalistów — praktyków. Wysłuchamy Twoich oczekiwań i wspólnie znajdziemy takie buty motocyklowe, które idealnie wpiszą się w Twój styl jazdy i Twoje wymagania. Gwarantujemy fachowe podejście i szeroko pojmowaną solidność. Zdajemy sobie sprawę, że buty motocyklowe to nie modowy gadżet, ale element zapewniający bezpieczeństwo.

 

Zapraszamy do zakupów gwarantujących pełną satysfakcję, bezpieczeństwo, komfort i relatywnie przystępne ceny.

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*