Boblbee to korporacja, która rozpoczęła działalność w 1997 r. jako ośrodek ekspercki zajmujący się badaniami i rozwojem sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Firma projektuje i produkuje plecaki typu hardshell i softshell.


Boblbee identyfikuje się jako firma entuzjastów sportu, ale ogromna część ich produktów jest wykorzystywana w sytuacjach miejskich. Kurierzy, rowerzyści, motocykliści i DJ-e są nabywcami paczek Boblbee, zwłaszcza Megalopolis. Popularność została osiągnięta szczególnie w Japonii, gdzie sprzedaje się dużą część produktów Boblbee. Boblbee Japan ma stronę internetową oddzieloną od strony głównej, która zawiera produkty wyłącznie dla tego regionu.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Boblbee (27)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Boblbee to korporacja, która rozpoczęła działalność w 1997 r. jako ośrodek ekspercki zajmujący się badaniami i rozwojem sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Firma projektuje i produkuje plecaki typu hardshell i softshell. Główna siedziba firmy znajduje się w Malmö, w południowej Szwecji, gdzie produkty są wytwarzane i montowane. Otrzymali dwie nagrody Good Design.

Boblbee identyfikuje się jako firma entuzjastów sportu, ale ogromna część ich produktów jest wykorzystywana w sytuacjach miejskich. Kurierzy, rowerzyści, motocykliści i DJ-e są nabywcami paczek Boblbee, zwłaszcza Megalopolis. Popularność została osiągnięta szczególnie w Japonii, gdzie sprzedaje się dużą część produktów Boblbee. Boblbee Japan ma stronę internetową oddzieloną od strony głównej, która zawiera produkty wyłącznie dla tego regionu.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*