Firma RDMOTO produkuje szeroką gamę produktów do ochrony motocykla i poprawy jego wyglądu. Mamy duże doświadczenie w produkcji produktów do ochrony motocykli. Dzięki naszej współpracy z zawodnikami wyścigowymi, zespołami i zawodowymi motocyklistami, mamy ważną wiedzę na temat tworzenia i ulepszania wszystkich naszych produktów.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta RD-Moto (880)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


RDMOTO powstała w 2001 roku i wtedy zaczęliśmy produkować ochraniacze motocyklowe. Po 3 latach mieliśmy w ofercie ponad 100 motocyklowych ochraniaczy. Następnym krokiem było poszerzenie naszej produkcji. Rozpoczęliśmy produkcję ram awaryjnych i stojaków montażowych. W ciągu ostatnich trzech lat eksportujemy nasze produkty za granicę i nawiązaliśmy współpracę z zagranicznymi firmami i motocyklistami.

Teraz nasza firma ma 20 pracowników i staramy się wytwarzać produkty na motocykle, nie tylko dla naszego własnego zysku! Koncentrujemy się na rozwoju naszych produktów i uważnie myślimy o wszystkich przedmiotach. Razem z ludźmi z zespołów wyścigowych, które wspieramy, stale ulepszamy nasze produkty. W ubiegłym roku ciężko pracowaliśmy nad nowymi przedmiotami na nadchodzący sezon. Teraz możesz zobaczyć naszą rozszerzoną produkcję i nowe produkty, o które prosili niektórzy nasi klienci. Życzymy Ci wielu miłych wycieczek na motocyklu i mamy nadzieję, że nasze produkty pomogą Ci poczuć się lepiej podczas podróży!
 

Pozostali producenci

Akrapovic Beeline Trilobite LoeVince Stompgrip SIXS Cardo Systems, Inc. MIVV Scorpion

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*