Firma RDMOTO produkuje szeroką gamę produktów do ochrony motocykla i poprawy jego wyglądu. Mamy duże doświadczenie w produkcji produktów do ochrony motocykli. Dzięki naszej współpracy z zawodnikami wyścigowymi, zespołami i zawodowymi motocyklistami, mamy ważną wiedzę na temat tworzenia i ulepszania wszystkich naszych produktów.

Nasza firma powstała w 2001 roku i wtedy zaczęliśmy produkować ochraniacze motocyklowe. Po 3 latach mieliśmy w ofercie ponad 100 motocyklowych ochraniaczy. Następnym krokiem było poszerzenie naszej produkcji. Rozpoczęliśmy produkcję ram awaryjnych i stojaków montażowych. W ciągu ostatnich trzech lat eksportujemy nasze produkty za granicę i nawiązaliśmy współpracę z zagranicznymi firmami i motocyklistami.

Teraz nasza firma ma 10 pracowników i staramy się wytwarzać produkty na motocykle, nie tylko dla naszego własnego zysku! Koncentrujemy się na rozwoju naszych produktów i uważnie myślimy o wszystkich przedmiotach. Razem z ludźmi z zespołów wyścigowych, które wspieramy, stale ulepszamy nasze produkty. W ubiegłym roku ciężko pracowaliśmy nad nowymi przedmiotami na nadchodzący sezon. Teraz możesz zobaczyć naszą rozszerzoną produkcję i nowe produkty, o które prosili niektórzy nasi klienci. Życzymy Ci wielu miłych wycieczek na motocyklu i mamy nadzieję, że nasze produkty pomogą Ci poczuć się lepiej podczas podróży!
 

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta RD-Moto (921)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy