Firma RDMOTO produkuje szeroką gamę produktów do ochrony motocykla i poprawy jego wyglądu. Mamy duże doświadczenie w produkcji produktów do ochrony motocykli. Dzięki naszej współpracy z zawodnikami wyścigowymi, zespołami i zawodowymi motocyklistami, mamy ważną wiedzę na temat tworzenia i ulepszania wszystkich naszych produktów.

Nasza firma powstała w 2001 roku i wtedy zaczęliśmy produkować ochraniacze motocyklowe. Po 3 latach mieliśmy w ofercie ponad 100 motocyklowych ochraniaczy. Następnym krokiem było poszerzenie naszej produkcji. Rozpoczęliśmy produkcję ram awaryjnych i stojaków montażowych. W ciągu ostatnich trzech lat eksportujemy nasze produkty za granicę i nawiązaliśmy współpracę z zagranicznymi firmami i motocyklistami.

Teraz nasza firma ma 10 pracowników i staramy się wytwarzać produkty na motocykle, nie tylko dla naszego własnego zysku! Koncentrujemy się na rozwoju naszych produktów i uważnie myślimy o wszystkich przedmiotach. Razem z ludźmi z zespołów wyścigowych, które wspieramy, stale ulepszamy nasze produkty. W ubiegłym roku ciężko pracowaliśmy nad nowymi przedmiotami na nadchodzący sezon. Teraz możesz zobaczyć naszą rozszerzoną produkcję i nowe produkty, o które prosili niektórzy nasi klienci. Życzymy Ci wielu miłych wycieczek na motocyklu i mamy nadzieję, że nasze produkty pomogą Ci poczuć się lepiej podczas podróży!
 

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta RD-Moto (921)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*