Historia SHOEI rozpoczęła się w Tokio w 1959 r. Od tego czasu SHOEI ciągle dąży do tego, aby sprostać wyzwaniom lidera w kontekście bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz innowacyjności na światowym rynku kasków motocyklowych. Wprowadzanie przodujących technologii i ciągłe udoskonalanie bezpieczeństwa dało SHOEI status producenta produktów o najwyższej jakości. Marka jest niezwykle ceniona pośród motocyklistów na całym świecie.

Shoei był jednym z pierwszych producentów, który wprowadził lekkie hełmy z włókien węglowych w połowie lat siedemdziesiątych.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Shoei (15)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Shoei Neotec - Kaski motocyklowe

 

Firma Shoei specjalizuje się w produkcji wyposażenia dla motocyklistów. W jej asortymencie można znaleźć wysokiej klasy kaski motocyklowe, które powstają w oparciu o filozofię komfortu, pasji oraz bezpieczeństwa. Teraz można kupić je również w naszym sklepie internetowym Moto-Freak w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Historia firmy Shoei rozpoczęła się w 1959 roku. Od tego czasu dąży ona przez cały czas, aby oferować kompleksowe rozwiązania dla motocyklistów w kontekście bezpieczeństwa. Filozofia, która przyświeca produkcji kasków Shoei, bazuje na trzech punktach widzenia, a mianowicie na bezpieczeństwie, wygodzie oraz na pasji. Firma wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów, kładąc nacisk na zaawansowane technologie, a przy tym podąża za najnowszymi trendami. W ten sposób jej kaski to idealne połączenie funkcjonalności, optymalnej ochrony oraz efektownego wyglądu.

 

Kask Motocyklowy Shoei Neotec Srebrny

 

Testowanie kasków motocyklowych Shoei Neotec

 

Shoei kładzie nacisk na unikalne modelowanie swoich wyrobów, a także na ich kompleksowe testowanie, które jest potwierdzeniem najwyższej jakości stosowanych przez nią rozwiązań. Od przeszło 20 lat przeprowadza testy w tunelach aerodynamicznych dla swoich kasków motocyklowych, co pozwala jej na sprawdzenie efektu oporu powietrza oraz innych sił oddziałujących na kas. Testowana jest też wentylacja oraz hałas w kasku.

 

Oprócz testów w tunelu aerodynamicznym firma Shoei przeprowadza także intensywne jazdy testowe z wykorzystaniem swoich wyrobów. To powoduje, że są one wykonane tak, aby zapewniać wyjątkowy komfort także przy długich dystansach.

 

Shoei Neotec – najbardziej wszechstronny kask szczękowy

 

Jednym z najpopularniejszych modeli kasków motocyklowych firmy Shoei jest Neotec, który określany jest również przez firmę jako najbardziej zaawansowany kask szczękowy. To zaawansowany model łączący w sobie bezpieczeństwo, komfort, wentylację oraz optymalną aerodynamikę. Do dyspozycji użytkowników kasków Shoei Neotec jest także szeroka gama pomocnych akcesoriów, które pozwalają na uzyskanie dowolnej, najbardziej odpowiedniej dla użytkownika kompozycji.

 

Kask Motocyklowy Shoei Neotec Czarny

 

Shoei Neotec - nowoczesne materiały

 

Skorupa kasku Shoei Neotec produkowana jest z nowoczesnego materiału AIM z wypełnieniem EPS, które cechuje się zróżnicowaną gęstością, co zwiększa poziom bezpieczeństwa. Na uwagę zasługuje również optymalnie zaprojektowany wizjer o szerokim kącie widzenia oraz praktyczne zapięcie Microlock, które jest łatwe w obsłudze. Za komfort odpowiada zintegrowana blenda przeciwsłoneczna, a także całkowicie wyjmowane wnętrze, które może być brane. We wkładkach policzkowych zastosowano specjalne wcięcia na okulary.

 

Nowoczesna wentylacja

 

Plusem kasków Shoei Neotec jest też ich innowacyjny system wentylacji – jest to wysokowydajna wentylacja kanałowa, w której zastosowano regulowane wloty i wyloty powietrza. Niewielkie rozmiary skorupy z kolei zapewniają zminimalizowany opór powietrza.

 

Kaski Shoei Neotec dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów od XS do XXL. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli w naszym sklepie motocyklowym Moto-Freak!

Kaski SHOEI


SHOEI to japońska firma produkująca linię kasków do sportów motorowych


 


Historia SHOEI rozpoczęła się w Tokio w 1959 r. Od tego czasu SHOEI ciągle dąży do tego, aby sprostać wyzwaniom lidera w kontekście bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz innowacyjności na światowym rynku kasków motocyklowych. Wprowadzanie przodujących technologii i ciągłe udoskonalanie bezpieczeństwa dało SHOEI status producenta produktów o najwyższej jakości. Marka jest niezwykle ceniona pośród motocyklistów na całym świecie.


Shoei był jednym z pierwszych producentów, który wprowadził lekkie hełmy z włókien węglowych w połowie lat siedemdziesiątych.


Od założenia firmy wszystkie kaski Shoei zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Japonii, chociaż są dystrybuowane i sprzedawane na całym świecie.


Postaw na komfortSolidne, sprawdzone, odporne na uszkodzenia materiały wcale nie muszą być ciężkie. Dzięki rozwojowi zaawansowanych technologii udało się opracować opcje w pełni funkcjonalne i jednocześnie lekkie. Właśnie z takich materiałów wykonane są kaski Shoei. Wszystko po to, by osoby wybierające takie warianty mogły liczyć na bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy.Wygoda związana z noszonym kaskiem wynika też przemyślanego systemu wentylacji. Fachowe produkty doskonale chronią głowę i jednocześnie zapewniają komfort oddychania. W propozycjach zawartych w tej kategorii znajdziesz tylko takie wydajne rozwiązania. Ciekawą opcją jest system wykorzystujący efekt podciśnienia. Dzięki niemu następuje sprawne usunięcie ciepłego i nieświeżego powietrza z kasku.Kaski Shoei - innowacyjne produkty na rynku kasków motocyklowychBezpieczeństwo naszych klientów i klientek zawsze jest dla nas priorytetem. To dlatego, za każdym razem, gdy odwiedzasz nasz sklep, możesz mieć pewność, że wyselekcjonowane przez nas produkty są na tym polu doskonale dopracowane. W przypadku kasków Shoei za bezpieczeństwo odpowiadają m.in.:W jaki sposób wybrać dobrze dopasowany kask Shoei?W celu podjęcia sprawdzonej decyzji zakupowej, zapraszamy do dokładnego zapoznania się z poszczególnymi opisami produktów. W przypadku wyboru kasku bardzo ważny jest właściwy rozmiar. Za duże lub za małe rozwiązanie nie uchroni bowiem głowy podczas ewentualnego wypadku.


W naszym sklepie oferujemy dużą rozpiętość rozmiarówki, co w praktyce oznacza, że łatwo znajdziesz kask Shoei, w którym będzie Ci wygodnie, i który zapewni Ci najlepsza możliwą ochronę. W razie pytań, skontaktuj się z naszą załogą. Proponujemy profesjonalne doradztwo i chętnie pomożemy w zakupach.Obok kasków motocyklowych Shoei w naszej ofercie znajdą Państwo także produkty w postaci:


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*