Kurtka  TRILOBITE / 2093 ALL RIDE SUMMER Jacket Letnia Kurtka Motocyklowa

Specyfikacja:

 • 100% DuPont™ Kevlar® został użyty na łokciach barkach i plecach
 • Poliester Maxtex 300D (30%), Poliester RipStop (23%), Materiał Techmesh (17%), Cordura 500D (10%), Tkanina stretch (15%), Skóra naturalnego pochodzenia (5%)
 • certyfikat bezpieczeństwa kurtki (AA)
 • wytrzymały zamek YKK
 • dwie zewnętrzne kieszenie na klatce z zapięciem na zamek
 • trzy wewnętrzne kieszenie ( 1 kieszeń na drobiazgi, 1 kieszeń na telefon komórkowy oraz 1 kieszeń ze ściereczką do czyszczenia wizjera kasku)
 • dwa otwierane wloty wentylacyjny pod pachami na zamkach YKK
 • dwa otwierane wloty wentylacyjny na klatce piersiowej na zamkach YKK
 • protektory pleców CE LEVEL 2 dostępny jako dodatkowa opcja
 • kamizelka z poduszką TECH-AIR 5 by ALPINESTARS jako opcja
 • protektory barków i łokci CE LEVEL 2 w zestawie
 • elastyczne panele na plecach, łokciach i żebrach
 • wewnętrzna wyściółka w technologi 3D Mesh
 • kieszonka z trójkątem ostrzegawczym na kask

Motocyklowa koszulo kurtka RODER by Trilobite® Premium Aramid Fashion obaliła mity. Ta wytrzymała koszula jest projektowane z najwyższą starannością bazując na motocyklowym doświadczeniu twórców. Mało tego jest kompatybilna z najbardziej zaawansowaną technologią poduszki powietrznej dostarczanej przez ALPINESTARS!

Zewnętrzna warstwa jest spleciona z włókien aramidowych oraz wyposażona w protektory łokci , barków i opcjonalnie pleców CE LEVEL 2 by SAS-TEC. Są to ochraniacze dające wysoki poziom ochrony przed uderzeniami. To protektory miękkie, których największą zaletą jest fakt, że podczas normalnego użytkowania są miękkie jak plastelina, natomiast podczas gwałtownego uderzenia twardnieją jak kamień pochłaniając całą energię kinetyczną powstałą w wyniku zderzenia. Dzięki temu jest to ochrona na najwyższym poziomie, która jednocześnie nie odbiera nam komfortu użytkowania odzieży.

Priorytetem firmy Trilobite jest połączenie komfortu i bezpieczeństwa dlatego cała powierzchnia kurtki podszyta jest 100% DuPont™ Kevlar®. Rękawy z odsuwanym otworem wentylacyjnym pod pachami i na klatce piersiowej zwiększą przepływ powietrza w ciepłe dni. Dodatkowo wyściółka wykorzystująca technologię 3D Mesh utrzymuje temperaturę zbliżoną do ciała w chłodniejsze jak i zimniejsze dni, przez co różnice temperaturowe nie są tak odczuwalne przez motocyklistę.

Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienie ochraniacza pleców Trilobite® Premium Back Protector w cenie 195 zł.


KURTKA JEST KOMPATYBILNA Z KAMIZELKĄ ALPINESTARS TECH-AIR 5

Alpinestars nadal jest liderem w technologii aktywnych poduszek powietrznych, a Tech-Air® 5 jest mocnym przykładem zaangażowania Alpinestars w uczynienie tej technologii bardziej dostępnej oraz jako najlepszy możliwy wybór "aktywnej'' ochrony poprzez system poduszek powietrznych na rynku.

Tech-Air® 5 to wąska, samodzielna, nadająca się do noszenia kamizelka z poduszką powietrzną, którą można nosić pod każdą odpowiednio dopasowaną kurtką tekstylną lub kurtką zgodną z technologią Tech-Air® lub dowolną kurtką skórzaną z 4 cm odstępem na obwodzie klatki piersiowej jeźdźca. Tech-Air® 5 zapewnia niezrównaną ochronę górnej części ciała, zapewniając motocyklistom bezpieczeństwo dzięki unikalnemu zakryciu ramion, klatki piersiowej, żeber i całych pleców. Ochrona ramion ma kluczowe znaczenie w przypadku zderzenia na drodze, a ramiona motocyklistów są wyjątkowo chronione przez Tech-Air®, skutecznie i skutecznie minimalizując ryzyko odniesienia urazów barku i obojczyka. Alpinestars Tech-Air® 5 zapewnia najbardziej wszechstronną ochronę spośród wszystkich dostępnych obecnie poduszek powietrznych.

SUGEROWANA CENA KAMIZELKI W SKLEPACH : 3039 PLN

Produkty powiązane

Bestsellery

Zobacz więcej

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*