SIXS BALACLAVA

KOMINIARKA BEZSZWOWA DBX KNT całoroczna

Kolor: BLACK

Pierwsza kominiarka od SIXS całkowicie bez szwów, zapewniająca niezrównany komfort, opracowana dzięki zastosowaniu nowych technologii produkcji.
Wygodna, lekka, oddychająca i termoregulująca: posiadają perforację na wysokości nosa i ust, aby zminimalizować duży problem parowania szyby!


SIXS od momentu debiutu na rynku w 2009 roku sukcesywnie podnosi technologiczną poprzeczkę na rynku odzieży termoaktywnej. Odzież jest produkowana wyłącznie we Włoszech i nie tworzy jak inne tego typu produkty "bariery" ale współpracuje z ludzkim ciałem jak druga skóra odpowiednio izolując oraz odprowadzając pot - wszystko dzięki opatentowanej innowacyjnej tkaninie opartej na carbonie.

Dzięki zastosowaniu carbonu i jego właściwościom otrzymujemy produkt najwyższej klasy który wyprzedza inne wiodące marki jak Dainese, Alpinestars, X-Bionic, Spaio, Brubeck.

Najniższy wśród tego typu odzieży współczynnik absorpcji cieczy zapewniający najwyższy poziom komfortu oraz materiał który pobudza nasze krążenie podskórne minimalizując zmęczenie po całym dniu aktywności.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Kominiarka całkowicie pozbawiona szwów
  • Bardzo lekka (0.92g/cm3)
  • "Fala hydrofobowa" - wilgoć jest przenoszona na zewnątrz dzięki czemu szybko odparowuje. Skóra jest sucha a izolacja zawsze taka sama.
  • Chroni głowę i szyję przed gwałtownymi zmianami temperatury.
  • Utrzymuje skórę suchą.
  • Zapewnia niezrównany komfort użytkowania.

Produkty powiązane

Bestsellery

Zobacz więcej

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*