PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - SUPERFREAK

 1. SuperFreak to program lojalnościowy stworzony specjalnie dla klientów sklepu MOTOFREAK. Każdy klient MOTOFREAK staje się automatycznie członkiem SuperFreak, dzięki czemu może dokonywać zakupów na specjalnych warunkach oraz korzystać z licznych przywilejów.

 2. Robiąc zakupy w MOTOFREAK, za każde wydane pieniądze otrzymujesz na swoje konto w SuperFreak wirtualne złotówki. Złotówki możesz przeznaczyć na kolejne zakupy i obniżyć wartość kupowanego produktu maksymalnie o 40% w stosunku do jego ceny początkowej.

  Przykład: Jeżeli realizujesz zamówienie na łączną kwotę 400 zł, to 48 złotówek trafia na Twoje Konto w SuperFreak i możesz je wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

 3. Otrzymane złotówki przez 14 dni są zamrożone w wirtualnym schowku - buforze. Po 14 dniach mamy pewność, że Twoje zamówienie do Ciebie dotarło, wówczas Twoje złotówki są już gotowe do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

 4. Dokładny regulamin działania SuperFreak znajdziesz TUTAJ.
WYSYŁKA GRATIS!

 1. Od 1 listopada 2017 do wszystkich krajowych zamówień powyżej 250zł oferujemy wysyłkę GRATIS, prz formie płatności z góry.

 2. To nie wszystko! Jeśli produkt, który zamówiłeś, będziesz chciał zwrócić, masz na to aż 30 dni od momentu otrzymania przesyłki .

 3. Czas realizacji wysyłki jest opisany indywidualnie na stronie produktu. Staramy się aby stany były aktualizowane na bierząco, jednak nie jest to łatwe i czasami może pojawić się sytuacja kiedy dostępność produktu na stronie sklepu MOTOFREAK będzie różnić się od stanu rzeczywistego. Związane jest to z prowadzeniem wielu kanałów sprzedaży. 
DARMOWA WYMIANA TOWARU

 1. Jeżeli zakupiony produkt nie będzie pasował odeślij go do nas. Druga przesyłka, która wyjdzie od nas wraz z wymienionym towarem jest GRATIS!

 2.  Przed wymianą produktu proszę skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności i czasu dostawy. 
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli jakimś cudem udałoby Ci się znaleźć dokładnie ten sam produkt w innym sklepie, w niższej cenie - specjalnie dla Ciebie również obniżymy jego cenę!

 1. Gwarancja najniższej ceny obejmuje produkty sprzedawane w MOTOFREAK, będące dokładnie tym samym modelem, w tym samym rozmiarze i kolorze, co produkty znalezione w innym sklepie w niższej cenie.

 2. Jeśli zgłosisz się do nas przed zakupem, kupisz produkt po niższej cenie.

 3. Produkty oferowane w MOTOFREAK, mogą być porównywane tylko z produktami w innych sklepach internetowych z PL, oferującymi swoje produkty w PLN* 

 4. Porównanie nie może dotyczyć sprzedaży na portalach aukcyjnych typu Allegro, Ebay itp.

 5. Jeśli cena tego samego produktu w innym sklepie jest niższa o 30% lub więcej, wówczas kupując go w MOTOFREAK po obniżonej cenie, nie otrzymasz złotówek do SuperFreak.

 6. Gwarancja najniższej ceny nie łączy się z innymi promocjami.

 7. Sklep posiadający niższą cenę musi działać legalnie, musi być zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz posiadać aktywny nr telefonu.W razie gdybyś potrzebował dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Wszystkie nasze dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ


Zapraszamy na zakupy i życzymy bezpiecznych powrotów do domu!
MOTOFREAK Team

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*