TŁUMIK MIVV DELTA RACE STAL FULL SYSTEM

Pasuje do:

YAMAHA TRACER 9/GT 21/22

KOD:  

Y.069.LDRX

HOMOLOGACJA:

TAK (PO DOKUPIENIU KATALIZATORA ACC.077.A1)

MATERIAŁ:

STAL

OPIS

Tłumik włoskiej firmy MIVV. Lżejszy niż fabryczny o 55%, poprawia brzmienie i charakterystykę silnika. W zestawie są wszystkie podzespoły, niezbędne dokumenty i gwarancja. Zespoły specjalistów, kontrolerów jakości i wykwalifikowanych inżynierów pilnują aby nasze produkty były najlepszej jakości i spełniały w 100 % Wasze oczekiwania. Dzięki tym wszystkim wysiłkom, dzisiaj MIVV jest wiodącym międzynarodowym producentem tłumików motocyklowych z potężną siecią sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii i Japonii. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od tego czy dany model wydechu znajduje się na naszym magazynie. W przypadku braku magazynowego orientacyjny czas realizacji zamówienia 10 - 15 dni roboczych.  

WŁAŚCIWOŚCI:

  • wszystkie układy wydechowe zostały tak zaprojektowane aby optymalnie pracowały na oryginalnych mapach zapłonowych i nie wymagają remapping’u komputera. Gwarantujemy, że nasze wydechy motocyklowe wykonane są z jak najwyższej jakości materiałów.
  • na produkty MIVV udzielamy 2 letniej gwarancji przypisanej do pierwotnego kupującego.
  • wydechy w stylu załóż i jedź, a to oznacza, że do poprawnej instalacji nie są wymagane modyfikacje fabrycznych rozwiązań w motocyklu. 
  • tłumiki produkowane są w Włoszech i mają homologację drogową a co za tym idzie spełniają normy EU w związku z dopuszczeniem do ruchu ulicznego. 
  • ostry i drapieżny wygląd poprawiający design motocykla 

SCHEMAT TEGO CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE:

https://mivv.com/wp-content/uploads/2021/12/Y.069_DELTA_SCHEMATIC-2.pdf

Produkty powiązane

Bestsellery

Zobacz więcej

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*