Tłumik włoskiej firmy ARROW. Lżejszy niż fabryczny o 55%, poprawia brzmienie i charakterystykę silnika. Profil tłumika umożliwia zmniejszenie wymiarów i przekroju w stosunku do wydechu fabrycznego. Jest to element kluczowy w zmniejszaniu masy i wymiarów oraz zwiększaniu objętości wewnętrznej z perfekcyjnymi cechami tłumienia hałasu i wysokiej wydajności. Konstrukcja wewnętrzna jest zwykle wykonana ze stali nierdzewne. Wewnętrzne części, rura wylotowa i tylna nasadka końcowa zostały zaprojektowane w celu umożliwienia płynniejszego przepływu gazów spalinowych, co umożliwia zmniejszenie strat wytwarzanych przez przeciwciśnienie. Tłumiki ARROW są dostępne z tytanu, włókna węglowego i aluminium. Aluminium jest dostępne w 3 różnych wykończeniach: naturalny, czarny anodowany (wersja "Dark") i biały (wersja "White"). Tylna nasadka jest dostępna w zależności od modelu puszki wykonana jest ze stali nierdzewnej lub z włókna węglowego.

KOD: 71161PK

HOMOLOGACJA: NIE

DB-KILLER: TAK

MATERIAŁ: KOŃCÓWKI - TYTAN/KARBON, LINK PIPE - STAL

TYP WYDECHU : KOŃCÓWKI - PRAWA,LEWA + LINK PIPE

WŁAŚCIWOŚCI:

  • wszystkie układy wydechowe zostały tak zaprojektowane aby optymalnie pracowały na oryginalnych mapach zapłonowych i nie wymagają remapping’u komputera. Gwarantujemy, że nasze wydechy motocyklowe wykonane są z jak najwyższej jakości materiałów.
  • na produkty ARROW udzielamy 2 letniej gwarancji przypisanej do pierwotnego kupującego.
  • wydechy w stylu załóż i jedź, a to oznacza, że do poprawnej instalacji nie są wymagane modyfikacje fabrycznych rozwiązań w motocyklu. 
  • tłumiki produkowane są w Włoszech i mają homologację drogową a co za tym idzie spełniają normy EU w związku z dopuszczeniem do ruchu ulicznego. 
  • ostry i drapieżny wygląd poprawiający design motocykla 

Produkty powiązane

Bestsellery

Zobacz więcej

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*