MotoFreak.pl>Wyposażenie>Kamery sportowe>Kamery GoPro (1)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Producenci
Modele motocykli
price


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Kamery GoPro dla motocyklisty – sprawdź naszą ofertę w Moto-Freak!

 

Szukasz sposobu na to, aby zapisać swoje trasy pokonane na motocyklu? Nie ma lepszego rozwiązania niż profesjonalna kamera sportowa. W naszym sklepie internetowym Moto-Freak przygotowaliśmy szeroką gamę kamer tego rodzaju dla naszych klientów – na pewno znajdziesz taki model, który spełni wszystkie twoje oczekiwania!

Kamera GoPro - Hero4

Kamery sportowe to wszechstronny sprzęt, który doskonale nadaje się do użycia podczas uprawiania różnych typów sportów, także jazdy na motocyklu, również off-road czy przy ekstremalnych prędkościach. Dzięki swoim specjalnym konstrukcjom oraz podzespołom zapewniają optymalną trwałość oraz najwyższą jakość obrazu. Kamery POV, czyli Point of View – pozwalające na nagrywanie z punktu widzenia osoby, można kupić również w przystępnych cenach i dopasować je do siebie pod każdym względem.

 

W naszym sklepie internetowym Moto-Freak oferujemy przede wszystkim kamery GoPro – najpopularniejszej w branży firmy, która ma wielu zadowolonych klientów, a jej sprzęt używany jest również przez profesjonalistów. Decydując się na zakup GoPro, możesz być pewien, że otrzymasz kamerę, która pozwoli ci na uzyskanie optymalnej jakości nagrania.

 

Wybierz swoją kamerę GoPro

 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wszystkie najbardziej popularne kamery GoPro, które zbierają pozytywne recenzje od użytkowników. Kupisz u nas między innymi niezawodne modele GoPro Hero+, GoPro Hero 4 Session czy też GoPro Hero 4 Silver z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Oferujemy również drony GoPro w szerokim wyborze – to kapitalna propozycja dla osób, które szukają idealnego rozwiązania w nagrywaniu większych przestrzeni.

 

Gdy dodatkowo poszukujesz sposobu na ustabilizowanie obrazu, sprawdź również dostępne u nas stabilizatory Feiyu-tech – nadają się do montażu na kasku, szelkach, rowerze, przyssawce, wysięgniku.

 

Gdzie zamontować kamerę dla motocyklisty?

 

Zasadniczo istnieje kilka różnych możliwości, dlatego warto zapoznać się z różnymi z nich i samemu zadecydować, co będzie najlepsze. Kamery sportowe najczęściej umieszcza się na kaskach, ale w przypadku jazdy sportowymi motocyklami nie zawsze jest to optymalne rozwiązanie. Chociaż fabryczne uchwyty mocno trzymają sprzęt, to jednak takie mocowanie obniża aerodynamikę, dlatego jeżeli lubisz jeździć szybciej, warto wziąć pod uwagę inne punkty.

 

Gdy chcesz mieć kamerę przy sobie, możesz wybrać tak zwany chest mount, czyli specjalną uprząż nakładaną na klatkę piersiową. Jest w pełni regulowana, dlatego można dopasować ją do siebie, zapewnia stabilne trzymanie sprzętu, a także dobrą stabilizację. Niestety, nie pozwala na filmowanie całej drogi. Inna propozycja to z kolei montaż na motocyklu – w tym celu stosuje się specjalne przyssawki, które można umieścić przykładowo na boku baku motocykla czy boku siedzenia. W tym przypadku obraz także jest ograniczony, ale za to ujęcia naprawdę zapierają dech w piersiach.

 

Gdy szukasz taniej kamery GoPro do nagrywania swoich jazd, zajrzyj już teraz do naszego sklepu internetowego Moto-Freak i zapoznaj się z wszystkimi naszymi propozycjami. Życzymy udanych zakupów!

 

Kamery GoPro to:
  • Wytrzymałość
  • Doskonała Jakość Nagrania

 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*