MotoFreak.pl>Motocyklista>Obuwie motocyklowe damskie (4)>
Wybierz podkategorię

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Producenci
Kategorie
Modele motocykli
price


Obuwie motocyklowe damskie

Współcześni producenci obuwia nieprzerwanie opracowują technologie, dzięki którym poziom ochrony motocyklistek i motocyklistów stale się zwiększa. W naszych wariantach uwzględniono również rozwiązania, wydłużające żywotność butów i zabezpieczające je przed uszkodzeniami damskiego obuwia motocyklowego.

 

Motocyklowe obuwie damskie - ochrona to podstawa

Optymalny model to model zakupiony z myślą o stylu jazdy oraz dostosowany do indywidualnych preferencji. Do elementów, zabezpieczających stopę, zaliczyć można m.in. wewnętrzne ochraniacze i protektory, wbudowane w konstrukcję buta w taki sposób, żeby dobrze chronić:

  • kostkę;

  • śródstopie;

  • golenie;

  • pięty.

Prezentujemy warianty z cholewkami o różnej wysokości. Nasze propozycje wyposażone zostały w takie nowoczesne udogodnienia, jak np. antypoślizgowa podeszwa czy usztywniony czubek. Z chęcią pomożemy wybrać ci opcję, która w najlepszym stopniu ochroni cię przed skutkami ewentualnego wypadku i pozwoli czuć się bezpieczniej.

 

Co sprawia, że nasze damskie obuwie motocyklowe jest wygodne?

Zaawansowana ochrona nie wystarczy. Buty na motocykl muszą być też wygodne. Chcemy, żeby nasze warianty nie tylko zabezpieczały Twoją nogę, ale też dawały Ci komfort. Obuwie, które znajdziesz w tej kategorii, jest solidne, ale jednocześnie odpowiednio elastyczne. Dobrze zabezpieczy cię przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi i skutecznie odprowadzi ciepło na zewnątrz. Twój komfort dodatkowo zwiększą oddychające, wymienne wkładki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o obuwiu motocyklowym damskim? Sprawdź podstrony poszczególnych produktów. Zawarliśmy tam najważniejsze informacje o konstrukcyjnych udogodnieniach i funkcjonalnych technologiach.

Nasi specjaliści mają za sobą lata doświadczenia. Świetnie orientują się w najnowszych rozwiązaniach, oferują profesjonalne doradztwo i życzliwe podejście. Odkryj nową jakość jazdy motocyklem i zapoznaj się z wyrobami sprawdzonych producentów, cenionych przez motocyklistów i motocyklistki na całym świecie.

 

Przeglądając obuwie motocyklowe damskie warto także spojrzeć na:

Zobacz więcej...

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*