MotoFreak.pl>Akcesoria>Crashpady i ochrona>Crashpady (1071)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Producenci
Modele motocykli
price


Crash Pady

Aby uniknąć łez...warto chuchać na zimne.

Polecamy zabezpieczyć swój motocykl przed ewentualnym uszkodzeniem ubierając go w zgrabne crash pady :) Taki niewielki gadżet bardzo często ratuje owiewki przed zniszczeniem i po ewentualnym położeniu motocykla pozostaje tylko niemiłe wspomnienie.

W sprzedaży posiadamy crash pady Barracuda, Pu...

Zobacz więcej...
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Crash Pady w Moto-Freak!

 

Crash Pady BarracudaJeżeli zakładasz, że twój mowy motocykl nigdy się nie wywróci, ponieważ będziesz dbać o niego przez cały czas, jesteś w błędzie – wystarczy tylko chwila nieuwagi, problem na drodze, niewłaściwe parkowanie samochodu, aby maszyna wylądowała na ziemi. Jeżeli nie chcesz jednocześnie, aby efektem takiej wywrotki były zarysowania i odpryski, zaopatrz się w specjalne akcesoria – crash pady, ślizgacze oraz gmole, które kupisz również w naszym internetowym sklepie motocyklowym Moto-Freak!

 

Zabezpieczenie motocyklu przed wywrotkami ma nie tylko znaczenie ze względu na estetykę, ale również pozwala na zachowanie wysokiej wartości sprzętu na dłużej. Jeżeli wobec tego myślisz o tym, aby w przyszłości sprzedaż obecny sprzęt i kupić coś lepszego, w takiej sytuacji nie warto oszczędzać na zabezpieczeniach. Dopasowane crash pady oraz inne akcesoria pozwolą ci na uniknięcie zniszczeń swojego sprzętu, a tym samym utrzymanie jego wartości na odpowiednim, wysokim poziomie.

 

Crash Pady - Przed czym Cię zabezpieczają?

 

Te niewielkie elementy pozwalają nie tylko na ochronę motocykla, ale także poprawiają jego wygląd – można kupić je w rozmaitych kolorach i wzorach do wyboru. Crash pady montowane są po obu stronach motocykla i przypominają „grzybki”, stąd też ich druga nazwa. Dzięki nim można zabezpieczyć motocykl podczas wywrotki, przede wszystkim owiewki, różne chromy, ramę, blok silnika, mocowania i gwintowania wewnątrz konstrukcji, dlatego też dzięki tym elementom można sporo zaoszczędzić.

Reasumując:

 

Crash Pad BarracudaPamiętaj o tym, żeby wybrać solidne crash pady, ponieważ tylko wtedy twój motocykl będzie mógł być kompleksowo zabezpieczony przed uszkodzeniami, gdy upadnie na asfalt. Najlepiej zdecydować się na modele montowane na specjalnie konstrukcji, ponieważ wtedy są one w stanie dać lepszą ochronę dla maszyny. Pamiętaj o tym, żeby nie wybierać crash padów z plastikowymi elementami, na przykład rurkami, które podczas wywrotki mogą po prostu połamać się i tym samym nie ochronią go przed usterkami.

 

Gdy chcesz kupić crash pady, pamiętaj o tym, że są one produkowane tak, aby pasować do różnego rodzaju motocykli. W sprzedaży dostępne są także uniwersalne modele, które mają pasować do każdej marki, niemniej jednak może się okazać, że nie zapewnią one idealnego dopasowania i również ich wytrzymałość może być obniżona w porównaniu do dedykowanych wersji.

 

Kup crash pady w naszym sklepie motocyklowym Moto-Freak!

 

Jeżeli chcesz zaopatrzyć swój motocykl w nowoczesne crash pady, w naszym asortymencie przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę propozycji, także w wielu przyciągających wzrok kolorach, dlatego dzięki nim możesz przeprowadzić tuning wizualny swojej maszyny.

 

Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny crash padów w naszym sklepie Moto-Freak, dlatego nie czekaj, ale już teraz zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz dla siebie taki komplet, który będzie mógł spełnić wszystkie twoje wymagania – także pod kątem ceny. W naszym internetowym sklepie motocyklowym realizujemy zamówienia bardzo szybko – zapraszamy serdecznie na zakupy!


 

Reasumując Crash Pady zabezpieczają przed:
  • Uszkodzeniami Lakieru
  • Uszkodzeniami Mechanicznymi
  • oraz niewielkim kosztem pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy


 

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*