THOR został założony przez 4-krotnego Mistrza Motocross World 250cc, Torsten Hallman, w 1968 roku w San Diego w Kalifornii. Dwa lata wcześniej Torsten przybył do Stanów Zjednoczonych na prośbę Husqvarny, aby pomóc promować motocykle i wprowadzić go na amerykański rynek. Torsten dostrzegł potencjał amerykańskiego wyścigowca i potrzebę wysokiej jakości sprzętu motocrossowego, więc zaczął importować spodnie, rękawice i koszulki pod marką Hallman Racing lub THOR (Torsten Hallman Original Racewear). To był początek THOR.

Z biegiem lat, niezliczone wyścigi i mistrzostwa zostały wygrane przez zawodników noszących THOR. Każdy produkt to postęp, nowy krok w kierunku projektowania i wydajności. Zawsze pędzimy naprzód, zawsze szanując naszą przeszłość, zawsze koncentrujemy się na budowaniu wysokiej jakości produktów, które przewyższają oczekiwania motocyklistów.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta THOR (5)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*