THOR został założony przez 4-krotnego Mistrza Motocross World 250cc, Torsten Hallman, w 1968 roku w San Diego w Kalifornii. Dwa lata wcześniej Torsten przybył do Stanów Zjednoczonych na prośbę Husqvarny, aby pomóc promować motocykle i wprowadzić go na amerykański rynek. Torsten dostrzegł potencjał amerykańskiego wyścigowca i potrzebę wysokiej jakości sprzętu motocrossowego, więc zaczął importować spodnie, rękawice i koszulki pod marką Hallman Racing lub THOR (Torsten Hallman Original Racewear). To był początek THOR.

Z biegiem lat, niezliczone wyścigi i mistrzostwa zostały wygrane przez zawodników noszących THOR. Każdy produkt to postęp, nowy krok w kierunku projektowania i wydajności. Zawsze pędzimy naprzód, zawsze szanując naszą przeszłość, zawsze koncentrujemy się na budowaniu wysokiej jakości produktów, które przewyższają oczekiwania motocyklistów.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta THOR (5)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy