TCX to buty motocyklowe dla najbardziej wymagających motocyklistów. W ich szerokiej gamie produktów znajdują się zarówno buty przeznaczone na motocykle sportowe, turystyczne jak i offroad.

Producent kładzie duży nacisk na to by jego obuwie spełniało najwyższe normy bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewniało maksimum komfortu oraz po prostu cieszyło oko niepowtarzalnym stylem.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta TCX (1)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


TCX - to buty motocyklowe dla najbardziej wymagających motocyklistów. W ich szerokiej gamie produktów znajdują się zarówno buty przeznaczone na motocykle sportowe, turystyczne jak i offroad. Producent kładzie duży nacisk na to by jego obuwie spełniało najwyższe normy bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewniało maksimum komfortu oraz po prostu cieszyło oko niepowtarzalnym stylem.

Włoska firma TCX oferuje kompletny asortyment butów off-road oraz motocyklowych. Wszystkie buty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, które są znakiem rozpoznawczym TCX. 

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*