SCHUBERTH kaski od ponad 70 lat. Doświadczenie swoje posiadają w szeroko pojętej ochronie głowy. Produkują od 1940 roku kaski motocyklowe, policyjne, strażackie, dla służb technicznych. Od 1954 roku, zawodnicy sportów motorowych mogli nosić kask marki Schuberth. To był początek ich sukcesu, który trwa do dziś. Nie sposób zliczyć ile kasków motocyklowych wyprodukowanych i sprzedanych od momentu założenia firmy. Przez lata prowadzonej kampanii na rzecz ochrony użytkowników kasków zdobyli ich bezcenne zaufanie.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta SCHUBERTH (4)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


OCHRONA GŁOWY Made in Germany.

Produkujemy kaski od ponad 70 lat. Doświadczenie swoje posiadamy w szeroko pojętej ochronie głowy. Produkujemy od 1940 roku kaski motocyklowe, policyjne, strażackie, dla służb technicznych. Od 1954 roku, zawodnicy sportów motorowych mogli nosić kask marki Schuberth. To był początek naszego sukcesu, który trwa do dziś. Nie sposób zliczyć ile kasków motocyklowych wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy od momentu założenia firmy. Przez lata prowadzonej kampanii na rzecz ochrony użytkowników naszych kasków zdobyliśmy ich bezcenne zaufanie.


DZISIAJ

Projektujemy i produkujemy w Magdeburgu nad Łabą. Dbamy o to by niemieckie produkty wciąż znane byłe z najwyższej jakości. W naszym portfolio możemy umieścić kaski dla pracowników budowlanych, policji, strażaków, zawodników Formuły1 oraz sportów motocyklowych. 
Użytkownicy naszych kasków pokładają wiarę w wysokie właściwości ochronne naszych produktów. Dlatego też przywiązujemy niezwykłą wagę by nasze produkty były jak najbezpieczniejsze. Z każdym rokiem rozwijamy swoje technologie by kaski Schuebrth były coraz to bezpieczniejsze. Jesteśmy dumni z tego, że na naszym koncie mamy sporą liczbę uratowanych ludzkich istnień.  

NAJLEPSZA WYDAJNOŚĆ

Ponad 400 osób jest zatrudnionych w fabryce. Nasi inżynierowie stale korzystają z nowych rozwiązań Mają do dyspozycji tunel aerodynamiczny. Kaski są testowane w każdych atmosferycznych warunkach lub w laboratorium pod kątem akustyki. dzięki temu nasze kaski są doskonałe pod każdym względem, w każdym detalu. Każdy element jest składany ręcznie. Nasi pracownicy czuwają nad każdym etapem produkcji. Nasze kaski dziś są eksportowane do 55 krajów. W tym także do Polski. Nasze aspiracje są z roku na rok coraz większe tak samo jak wymagania naszych klientów.

DOBRE PARTNERSTWO

Współpracujemy z niezwykłymi profesjonalistami. Ambasadorami naszej marki są Nico Rosberg, Nico Hulkenberga i Felipe Massa. To w połączeniu z realizacąją filozofii "MADE IN GERMANY" jest podstawą naszego sukcesu. 
Pasja i zaangażowanie naszych pracowników, wysokie wymagania naszych klientów oraz nasza miłość i przywiązanie do najmniejszych szczegółów inspirują nas każdego dnia. 
Wszystko by być ciągle najlepszym na rynku - dla Ciebie - naszego klienta.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*