OAKLEY Tinfoi™ Matte Black/Warm Grey

Promocja
OAKLEY Tinfoi™ Matte Black/Warm Grey
 • OAKLEY Tinfoi™ Matte Black/Warm Grey
 • OAKLEY Tinfoi™ Matte Black/Warm Grey
 • OAKLEY Tinfoi™ Matte Black/Warm Grey
Producent: OAKLEY
Kod produktu: OO4083-01
Dostępność: Dostawa 1-4 dni robocze
Darmowa wysyłka: Od kwoty 250zł i płatności z góry
Gwarancja: 24 miesiące

 • Udostępnij na Facebook
 • OPRAWKI:Matte Black
  SOCZEWKI:Warm Grey
  PRIZM:Nie
  POLARYZACJA:Nie  Technologia soczewek

  Oakley Marka Oakley zasłynęła głównie z produkcji okularów słonecznych. W swoich wyrobach firma zastosowała najnowsze technologie, co wyróżnia ją wśród innych marek tej branży. Produkty są tworzone i testowane w USA. Firma stara przełamywać wszelkie możliwe bariery. Wiarygodność innowacji Oakley jest wsparta przez badania naukowe i produkcyjne udogodnienia.

  Idea marki Oakley polega na wykorzystywaniu możliwości wirtualnego świata inżynierii. Producenci wykorzystują prototyp okularów Oakley i wbudowują w niego 16 mikroskopijnych warstw odparowanych polimerów, które utrwalają elektromagnetyczne promieniowanie. Zatem okulary Oakley świetnie chronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz przed raptownymi zmianami oświetlenia. Spokojnie możemy w nich uprawiać sport, są bezpieczne dla zdrowia. Soczewki są niezwykle wytrzymałe, w kontakcie z innymi przedmiotami rzadko ulegają uszkodzeniu.

  HDO® (High Definitions Optic) jest to technologia optyczna pozwalająca dostrzegać wszystkie nawet najmniejsze detale bez powiększenia i zniekształcania obrazu w przeciwieństwie zwykłych soczewek, których działanie niekorzystnie wpływa na zdrowie oczu. Dzięki Oakley HDO® Widzisz wszystko dokładnie tam, gdzie się znajduje, przesunięcie obrazu czy zakłamanie odległości tak charakterystyczne dla większości soczewek przeciwsłonecznych po prostu nie istnieje.


  Darmowa dostawa

  od zakupów powyżej 250zł*