MetaSystem jest światowym dostawcą urządzeń elektronicznych, głównie dla przemysłu samochodowego oraz liczącym się partnerem dla wszystkich europejskich producentów samochodów. Jest to lider w zakresie technologii i skuteczności systemów antykradzieżowych do pojazdów. W ofercie Mety znajdziemy systemy zabezpieczające zarówno analogowe jak i wykorzystujące ostatnio coraz powszechniej stosowaną sieć CAN w pojazdach.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta META SYSTEM (1)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


MetaSystem jest światowym dostawcą urządzeń elektronicznych, głównie dla przemysłu samochodowego oraz liczącym się partnerem dla wszystkich europejskich producentów samochodów. Jest to lider w zakresie technologii i skuteczności systemów antykradzieżowych do pojazdów. W ofercie Mety znajdziemy systemy zabezpieczające zarówno analogowe jak i wykorzystujące ostatnio coraz powszechniej stosowaną sieć CAN w pojazdach. Produkty Meta System są badane w niemieckich laboratoriach certyfikujących i regularnie poddawane rygorom jakościowym prestiżowych producentów samochodowych, do których zaliczają się m.in.: Ferrari, Porsche, Maserati, Mercedes, VW, Audi, Seat, Skoda, Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, Alfa Romeo, Lancia itp.


Meta System współpracuje z wiodącymi na świecie producentami pojazdów i motocykli, dla których opracowuje i produkuje szeroką gamę produktów i aktywnych / pasywnych elektronicznych systemów bezpieczeństwa, a także rozwiązań komfortu nowej generacji. W sektorze energetycznym Meta System jest liderem w segmencie modułowych i redundantnych zasilaczy bezprzerwowych.


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*