MetaSystem jest światowym dostawcą urządzeń elektronicznych, głównie dla przemysłu samochodowego oraz liczącym się partnerem dla wszystkich europejskich producentów samochodów. Jest to lider w zakresie technologii i skuteczności systemów antykradzieżowych do pojazdów. W ofercie Mety znajdziemy systemy zabezpieczające zarówno analogowe jak i wykorzystujące ostatnio coraz powszechniej stosowaną sieć CAN w pojazdach. Produkty Meta System są badane w niemieckich laboratoriach certyfikujących i regularnie poddawane rygorom jakościowym prestiżowych producentów samochodowych, do których zaliczają się m.in.: Ferrari, Porsche, Maserati, Mercedes, VW, Audi, Seat, Skoda, Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, Alfa Romeo, Lancia itp.

Meta System współpracuje z wiodącymi na świecie producentami pojazdów i motocykli, dla których opracowuje i produkuje szeroką gamę produktów i aktywnych / pasywnych elektronicznych systemów bezpieczeństwa, a także rozwiązań komfortu nowej generacji. W sektorze energetycznym Meta System jest liderem w segmencie modułowych i redundantnych zasilaczy bezprzerwowych.

MetaSystem stale inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii telematycznych służących człowiekowi i ochronie jego własności.
W swojej ofercie pragniemy Państwu zaproponować:
Systemy antykradzieżowe do samochodów /ciężarówek/ motocykli 
- Systemy alarmowe (analogowe, technologia cyfrowa Can Bus)
- Syreny analogowe i syreny cyfrowe
- Transponderowe (zbliżeniowe) systemy sterowania centralnymi zamkami
- Immobiliser
- Moduły wspomagające prace alarmów :domykania szyb, czujniki zmiany położenia, czujniki wibracyjne itp
Czujniki ochrony wnętrza pojazdów
            - czujniki mikrofalowe (np. do ochrony kabrioletów)
            - czujniki ultradźwiękowe                      
            - czujniki mikrofalowo - ultradżwiekowe z detekcja zmiany położenia
               (rejestracja zmian w przestrzeni dwu- i trójwymiarowej)

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta META SYSTEM (2)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy