Firma K&N Engineering z Riverside w stanie Kalifornia, w USA jest wynalazcą i czołowym innowatorem na polu technologii filtrów wielokrotnego użytku wytwarzanych z wykorzystaniem gazy bawełnianej do samochodów i motocykli. Od 1969 roku firma K&N Engineering jest firmą rodzinną.  Przekształciła się w firmę globalną z biurami w Wielkiej Brytanii i Holandii.  Obecnie K&N jest liderem sprzedaży i marki filtrów powietrza do pojazdów sportowych oraz ma katalog produktów zawierający ponad 3 500 numerów pozycji, w tym obszerny asortyment fabrycznych zamiennych filtrów powietrza, wlotów powietrza oraz asortyment specjalnych filtrów olejowych. Produkty firmy K&N do swojego samochodu lub motocykla znajdziesz korzystając z funkcji wyszukiwanie produktów według pojazdów.

K & N produkuje ponad 6000 części różnych marek i modeli samochodów osobowych, ciężarowych, SUV-ów, motocykli, quadów, aplikacji przemysłowych i innych. Założona w 1964 roku, K & N ma siedzibę w Riverside w Kalifornii, w kompleksie 10 budynków o powierzchni prawie 400 000 stóp kwadratowych. K & N prowadzi również zakłady w Anglii i Holandii.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta K&N (97)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy