Wierzymy, że części motocyklowe powinny być sprzedawane przez entuzjastów; wierzymy również, że tylko perfekcjoniści mogą sprzedawać przez Internet ... to kim jesteśmy.

Wierzymy w technologię i innowacje. Każdego dnia pracujemy nad aktualizowaniem informacji, odpowiadaniem na wszystkie nadchodzące wiadomości e-mail, opracowywaniem nowych pomysłów od klientów, wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii do obsługi zamówień.

Ale nie zapominamy, że jesteśmy przede wszystkim zawodnikami i miłośnikami motocyklowymi, dlatego znamy produkty, które sprzedajemy i wiemy, co też wysyłamy. Dlatego gwarantujemy wszystkie nasze części.

Większość części wymienionych na stronie znajduje się na naszych półkach, gotowych do wysyłki z najlepszymi kurierami z wydajną usługą śledzenia. Każdy problem jest rozwiązywany tak szybko, jak to możliwe i nie ukrywamy się, jeśli popełnimy błąd.

Carpi Moto znajduje się w magazynie o powierzchni 1500 m² na północy Genui.

Carpi Moto to również tradycyjny sklep, w którym można odebrać zamówienie.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Italian Design (3)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*