Wierzymy, że części motocyklowe powinny być sprzedawane przez entuzjastów; wierzymy również, że tylko perfekcjoniści mogą sprzedawać przez Internet ... to kim jesteśmy.

Wierzymy w technologię i innowacje. Każdego dnia pracujemy nad aktualizowaniem informacji, odpowiadaniem na wszystkie nadchodzące wiadomości e-mail, opracowywaniem nowych pomysłów od klientów, wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii do obsługi zamówień.

Ale nie zapominamy, że jesteśmy przede wszystkim zawodnikami i miłośnikami motocyklowymi, dlatego znamy produkty, które sprzedajemy i wiemy, co też wysyłamy. Dlatego gwarantujemy wszystkie nasze części.

Większość części wymienionych na stronie znajduje się na naszych półkach, gotowych do wysyłki z najlepszymi kurierami z wydajną usługą śledzenia. Każdy problem jest rozwiązywany tak szybko, jak to możliwe i nie ukrywamy się, jeśli popełnimy błąd.

Carpi Moto znajduje się w magazynie o powierzchni 1500 m² na północy Genui.

Carpi Moto to również tradycyjny sklep, w którym można odebrać zamówienie.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Italian Design (8)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy