KASK AIRMADA DOODLE - WHITE

Promocja
KASK VARIANT DOUBLE STACK - BLUE
 • KASK VARIANT DOUBLE STACK - BLUE
 • KASK VARIANT DOUBLE STACK - BLUE
 • KASK VARIANT DOUBLE STACK - BLUE
 • KASK VARIANT DOUBLE STACK - BLUE
Producent: ICON
Kod produktu: 0101-880
Dostępność: Dostawa 1-4 dni robocze
Darmowa wysyłka: Od kwoty 250zł i płatności z góry
Gwarancja: 24 miesiące

Wybierz rozmiar:

 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL

 • Udostępnij na Facebook
 • KASK ICON : AIRMADA
  Linia kasków Icon Airmada to efekt ponad 10-letnich prac nad rozwojem kasków o sportowym charakterze ze skuteczną wentylacją i systemami ułatwiającymi codzienne użytkowanie. Formowana wtryskowo skorupa z poliwęglanu zmniejsza istotnie wagę i wielkość kasku, a także nadaje mu większą wytrzymałość. Zastosowane technologie i design zmniejszają opór powietrza, eliminując zbędne punkty oporu, przez co kask świetnie sprawdza się na torze wyścigowym i spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa z takich rejonów świata jak USA, Europa, Australia czy Japonia.

  Wnętrze kasku wyłożone jest antyalergicznym i oddychającym materiałem Hydradry, miłym w dotyku i szybko schnącym. Wyjmowane 3-częściowe wnętrze można czyścić lub łatwo wymienić po intensywnym użytkowaniu. Wnętrze bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu głowy. Kask posiada wygodne i sprawdzone zapięcie typu DD.  Systemy wentylacji deklasują produkty konkurencji, dzięki czemu kask Icon Airmada jest wyjątkowy w swojej klasie. Specjalnie stworzony dla tej linii kasków system Supervent (tunelowania wpuszczonego powietrza) - 6 wlotów i 4 porty wylotowe - w połączeniu z ergonomicznie usytuowanymi przełącznikami pozwalają na swobodną regulację temperatury w kasku nawet w trakcie jazdy.

  Dodatkowym atutem jest szeroki wybór kolorystyczny nieparujących szybek Icon Optic Shield Airmada, zabezpieczonych systemami Prolock i Rapid-Release, służącymi blokowaniu szybki przed otwarciem podczas jazdy, a także łatwym odblokowaniem przy postoju. Zakres pola widzenia jest istotnie powiększony w kontekście produktów konkurencji. Opcjonalnie, dostępne są również szyby Icon Trackshield Airmada przeznaczone do foliowych "zrywek".

  Zakup kasku Icon Airmada jest optymalnym wyborem pomiędzy jakością, ceną i przeznaczeniem do jazdy. Oryginalne malowania, zastosowane materiały i systemy bezpieczeństwa przekonają do siebie najbardziej wymagających motocyklistów, którzy chcą się wyróżniać na tle innych miłośników szybkiej jazdy.

   
  Cechy produktu:
  - Światowe Standardy Bezpieczeństwa - amerykański DOT FMVSS 218, europejski ECE 22-05 oraz japoński SG
  7 wariantów rozmiarów skorupy od XS do 3XL
  Skorupa z poliwęglanu, cechującego się trwałością i wytrzymałością
  - Antyalergiczne, oddychające wnętrze Hydradry, umożliwiające wykonanie 27 kombinacji zamocowania elementów wkładu w skorupie, w celu lepszego ułożenia kasku na głowie
  Nieparujące szybki Icon Optic Shield Airframe Pro o szerokim polu widzenia, wyposażone w system Rapid Release, umożliwiający łatwe odblokowanie szyby
  System Prolock, blokujący otworzenie się szybki podczas jazdy
  - Anty-odblaskowy daszek zmniejszający ilość rażącego światła słonecznego
  - 6 wlotów i 4 porty wylotowe powietrza chłodzące głowę motocyklisty oraz zmniejszające drgania kasku
  - Kompletnie wyjmowany deflektor oddechu
  - Łatwe w użytkowaniu zapięcie typu DD
  Niska waga, redukcja poziomu hałasu i oryginalny design
  Opcjonalnie 9 szybek w różnych odcieniach kolorystycznych, w tym szybki przystosowane do tzw. "zrywek"
  Pokrowiec GRATIS !

  Darmowa dostawa

  od zakupów powyżej 250zł*