FMF Racing jest jednym z największych producentów układów wydechowych do wszystkich układów wydechowych związanych z motocross. Działają już od ponad 40 lat i nadal przesuwają granicę układów wydechowych FMF, ale także dla wszystkich swoich konkurentów.


"Przez dziesięciolecia, widzieliśmy niesamowitą transformację w świecie motocykli i quadów. Postęp technologii jest jednym z wyzwań, które nas napędzają. FMF istniało w czasach, gdy silniki benzynowe chłodzone wodą były olbrzymimi innowacjami.

Nasz cel nigdy się nie zmieni - wykorzystamy najbardziej zaawansowane maszyny do swoich granic, budując najlepsze na świecie układy wydechowe. Faktem jest, że od początku do końca budujemy każdy wydech ręcznie, w USA.

Największą nagrodą dla nas jest świadomość, że pomagamy naszym klientom w pełni wykorzystać ich doświadczenie w jeździe. Ciągle jeździmy na każdej możliwej okazji, abyśmy nigdy nie zapomnieli, dlaczego w ogóle zaczęliśmy ten biznes."

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta FMF (46)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy