FMF Racing jest jednym z największych producentów układów wydechowych do wszystkich układów wydechowych związanych z motocross. Działają już od ponad 40 lat i nadal przesuwają granicę układów wydechowych FMF, ale także dla wszystkich swoich konkurentów.


"Przez dziesięciolecia, widzieliśmy niesamowitą transformację w świecie motocykli i quadów. Postęp technologii jest jednym z wyzwań, które nas napędzają. FMF istniało w czasach, gdy silniki benzynowe chłodzone wodą były olbrzymimi innowacjami.

Nasz cel nigdy się nie zmieni - wykorzystamy najbardziej zaawansowane maszyny do swoich granic, budując najlepsze na świecie układy wydechowe. Faktem jest, że od początku do końca budujemy każdy wydech ręcznie, w USA.

Największą nagrodą dla nas jest świadomość, że pomagamy naszym klientom w pełni wykorzystać ich doświadczenie w jeździe. Ciągle jeździmy na każdej możliwej okazji, abyśmy nigdy nie zapomnieli, dlaczego w ogóle zaczęliśmy ten biznes."

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta FMF (46)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*