Firma Feiyu, koncentruje się na badaniach nad technologią stabilizacji obrazu, stabilizacją kamery ruchowej, stabilizacka telefonu komórkowego, stabilizacją kamer. Firma wyznaje zasadę: "specjalizacji, wysokiej jakości, doskonałości".

Kultura korporacyjna, zdeterminowana do niezależnych innowacji naukowych i technologicznych jest podstawą firmy, aby zapewnić klientom dostęp do wysokiej jakości produktów high-tech.

  "Kiedy byłem młody, zapytano mnie: czym chcesz być?" W rzeczywistości, nie myślałem jasno, po prostu myśl, że przyszłość zrobić coś wielkiego.

  Technologia Feiyu jest jak wielka platforma, gdzie grupa młodych ludzi marzących, ale nie chcących być przeciętnymi na drodze do prawdy, nieustannie rzuca wyzwanie i przewyższa siebie i dąży do doskonałości. Dąży by osiągnąć limit, wykorzystać prostą innowację, aby zaimponować światu, zdobyć szacunek i zbudować super markę.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Feiyu-tech (0)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Brak produktów dla tego producenta.


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*