Firma D.I.D. jest japońskim przedsiębiorstwem działającym przede wszystkim w branży motoryzacyjnej, specjalizującym się w produkcji łańcuchów, felg do motocykli oraz innych pojazdów ATV, a także związanych nimi akcesoriów czyszczących, czy ułatwiających montaż. Swoje produkty firma kieruje zarówno do posiadaczy maszyn drogowych, jak i terenowych. Dostępne są produkty dla pojazdów wielu czołowych marek, takich jak chociażby Honda, Suzuki, Yamaha, Ducati czy Harley Davidson a dzięki licznym przedstawicielstwom w różnych krajach nie ma problemów z dostępnością tych produktów.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta DID (99)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Firma D.I.D. jest japońskim przedsiębiorstwem działającym przede wszystkim w branży motoryzacyjnej, specjalizującym się w produkcji łańcuchów, felg do motocykli oraz innych pojazdów ATV, a także związanych nimi akcesoriów czyszczących, czy ułatwiających montaż. Swoje produkty firma kieruje zarówno do posiadaczy maszyn drogowych, jak i terenowych. Dostępne są produkty dla pojazdów wielu czołowych marek, takich jak chociażby Honda, Suzuki, Yamaha, Ducati czy Harley Davidson a dzięki licznym przedstawicielstwom w różnych krajach nie ma problemów z dostępnością tych produktów.Pełna nazwa firmy to DAIDO KOGYO założonej w Japonii w 1933 roku. Firma rozwijając się wprowadzała w kolejnych latach kolejne produkty do sprzedaży, otwierała kolejne fabryki oraz ustanawiała swoje przedstawicielstwa w coraz większej liczbie krajów Azji, Europy oraz Ameryki. W tym czasie firma ta cięgle rozwijała się pod względem jakości w różnych dziedzinach, czego potwierdzeniem są certyfikaty ISO 9001 związaną z zarządzaniem jakości, czy ISO 14001 związaną z ochrona środowiska. Firma prowadzi również centra zamówień i sprzedażny produktów.


Produkty wytwarzane przez firmę D.I.D. Maja wiele cech, które sprawiają, że są to produkty godne polecenia i gwarantują wysoka jakość.


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*