Caberg to jedna z najpopularniejszych włoskich marek zajmujących się produkcją kasków. Na rynku działa od 1974 roku, czyli już dobrze ponad 40 lat. Włosi skupili się przede wszystkim na tworzeniu kasków szosowych i turystycznych - czego przykładem jest fakt, że jako pierwsi we Włoszech i drudzy na świecie zaczęli sprzedawać kaski szczękowe.


Trzymając włoski kask Caberg w rękach od razu zauważamy ich charakterystyczne linie, przetłoczenia i styl. Włosi po prostu lubią ładne rzeczy i takie też są ich kaski.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta CABERG (0)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Brak produktów dla tego producenta.

Caberg - producent kasków


 


Caberg to jedna z najpopularniejszych włoskich marek zajmujących się produkcją kasków. Na rynku działa od 1974 roku, czyli już dobrze ponad 40 lat. Włosi skupili się przede wszystkim na tworzeniu kasków szosowych i turystycznych - czego przykładem jest fakt, że jako pierwsi we Włoszech i drudzy na świecie zaczęli sprzedawać kaski szczękowe. Trzymając włoski kask Caberg w rękach od razu zauważamy ich charakterystyczne linie, przetłoczenia i styl. Włosi po prostu lubią ładne rzeczy i takie też są ich kaski.Caberg to założona w 1974r włoska firma produkująca kaski motocyklowe. Od początku swojej działalności Caberg stosuje najwyższe standardy zastosowań technicznych, bezpieczeństwa i stylistyki. Filozofią firmy Caberg jest produkcja świetnie wyglądających, doskonale wykonanych kasków motocykowych posiadających europejski certyfikat ECE 22.05, zapewniający spokój i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu. Caberg był pierwszą europejską marką, która wprowadziła do swojej oferty kask z unoszoną szczęką. Jest to przykład nieustającego dążenia firmy do dostarczenia klientom możliwie najlepszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Kaski z szerokiej oferty firmy Caberg zdobywają nagrody i wyróżnienia na całym świecie. Jednocześnie firma nie ustaje w udoskonalaniu swoich produktów, zarówno pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych jak i najwyższej jakości materiałów. Włoski design jest synonimem stylu, szeroka oferta firmy Caberg wpisuje się w tą tradycję. Bez względu na typ i styl motocykla, każdy znajdzie dla siebie stylowy i bezpieczny kask z oferty Caberga.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*