Buse to niemiecka marka. Specjalizuje się w odzieży motocyklowej, jak kurtki, spodnie, kombinezony jedno i dwuczęściowe, rękawiczki, odzież przeciwdeszczowa ect. Firmę założył jeden człowiek - Heino Buse. Było to ponad 30 lat temu. Jest to jedna z ostatnich firm, stworzonych przez człowieka z poczuciem misji i pasji. Teraz ma ponad 3000 dealerów na terenie Europy, dostarczając wciąż produktów, których potrzebują motocykliści. Ambicją firmy jest dostarczać produkty bardzo wysokiej jakości za przystępną cenę co w Niemczech jest priorytetem.

W ciągu ostatnich 25 lat nazwa Buse zyskała reputację producenta ciężkiej i niezawodnej mody motocyklowej. Chociaż Buse jest stosunkowo nowy w Wielkiej Brytanii, jest jedną z najpopularniejszych marek w Niemczech i nadal rośnie z każdym rokiem, produkując innowacyjne ubrania motocyklowe, które pasują do większości stylów jazdy w różnych klimatach.


Firma Buse jest także dystybutorem kasów marki Rocc.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Buse (2)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*