Buse to niemiecka marka. Specjalizuje się w odzieży motocyklowej, jak kurtki, spodnie, kombinezony jedno i dwuczęściowe, rękawiczki, odzież przeciwdeszczowa ect. Firmę założył jeden człowiek - Heino Buse. Było to ponad 30 lat temu. Jest to jedna z ostatnich firm, stworzonych przez człowieka z poczuciem misji i pasji. Teraz ma ponad 3000 dealerów na terenie Europy, dostarczając wciąż produktów, których potrzebują motocykliści. Ambicją firmy jest dostarczać produkty bardzo wysokiej jakości za przystępną cenę co w Niemczech jest priorytetem.

W ciągu ostatnich 25 lat nazwa Buse zyskała reputację producenta ciężkiej i niezawodnej mody motocyklowej. Chociaż Buse jest stosunkowo nowy w Wielkiej Brytanii, jest jedną z najpopularniejszych marek w Niemczech i nadal rośnie z każdym rokiem, produkując innowacyjne ubrania motocyklowe, które pasują do większości stylów jazdy w różnych klimatach.


Firma Buse jest także dystybutorem kasów marki Rocc.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Buse (2)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy