Firma Bazzaz została założona w 2003 roku z powodu wyraźnej potrzeby w zakresie zarządzania silnikiem i elektroniki dla najlepszych poziomów profesjonalnych wyścigów motocyklowych. Po sześciu latach pracy na stanowisku inżyniera wyścigu w Yoshimura R & D i pomocy Matowi Mladinowi w jego pierwszych 3 mistrzostwach AMA Superbike, Ammar Bazzaz zdecydował się założyć Bazzaz, Inc.


Celem firmy jest dostarczenie zaawansowanej technologii i wiedzy dla wszystkich entuzjastów wyścigów i motocykli.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Bazzaz (361)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Firma Bazzaz została założona w 2003 roku z powodu wyraźnej potrzeby w zakresie zarządzania silnikiem i elektroniki dla najlepszych poziomów profesjonalnych wyścigów motocyklowych. Po sześciu latach pracy na stanowisku inżyniera wyścigu w Yoshimura R & D i pomocy Matowi Mladinowi w jego pierwszych 3 mistrzostwach AMA Superbike, Ammar Bazzaz zdecydował się założyć Bazzaz, Inc. 

Celem firmy jest dostarczenie zaawansowanej technologii i wiedzy dla wszystkich entuzjastów wyścigów i motocykli.

Wraz z globalnymi partnerami dystrybucyjnymi, firma Bazzaz angażuje się w dostarczanie zaawansowanego świata ekskluzywnej elektroniki zawodnikom z całego świata. Nowa linia produktów Z-Fi firmy Bazzaz oferuje innowacyjną, najnowocześniejszą technologię zarządzania silnikiem, która jest łatwa w użyciu i w przystępnej cenie. Bazzaz podnosi poprzeczkę tego, czego powinien oczekiwać zawodnik od elektroniki zarządzania silnikiem. Nigdy wcześniej technologia na tym poziomie nie była oferowana szerokiej publiczności.
Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*