Firma Bazzaz została założona w 2003 roku z powodu wyraźnej potrzeby w zakresie zarządzania silnikiem i elektroniki dla najlepszych poziomów profesjonalnych wyścigów motocyklowych. Po sześciu latach pracy na stanowisku inżyniera wyścigu w Yoshimura R & D i pomocy Matowi Mladinowi w jego pierwszych 3 mistrzostwach AMA Superbike, Ammar Bazzaz zdecydował się założyć Bazzaz, Inc.

Celem firmy jest dostarczenie zaawansowanej technologii i wiedzy dla wszystkich entuzjastów wyścigów i motocykli.

Wraz z globalnymi partnerami dystrybucyjnymi, firma Bazzaz angażuje się w dostarczanie zaawansowanego świata ekskluzywnej elektroniki zawodnikom z całego świata. Nowa linia produktów Z-Fi firmy Bazzaz oferuje innowacyjną, najnowocześniejszą technologię zarządzania silnikiem, która jest łatwa w użyciu i w przystępnej cenie. Bazzaz podnosi poprzeczkę tego, czego powinien oczekiwać zawodnik od elektroniki zarządzania silnikiem. Nigdy wcześniej technologia na tym poziomie nie była oferowana szerokiej publiczności.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Bazzaz (364)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
pricePozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy