Włoski Airoh to jeden z największych producentów kasków motocyklowych na świecie. Kaski Airoh wyróżniają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa oraz komfortu. Założycielem firmy jest Antonio Locatelli. W bogatej ofercie znajdziemy zarówno kaski crossowe jak i szosowe. Produkcja kasków na wielu etapach odbywa się ręcznie, co wpływa na ich wysoką jakość wykonania. Kaski powstają z najnowocześniejszych materiałów np: kevlar, włókno węglowe, thermoplast.

Airoh to ceniona na rynku firma zajmująca się produkcją niezawodnych kasków motocyklowych. Tę markę wybierają zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy swoich dwukołowych pojazdów.

Kaski Airoh to kwintesencja najwyższej jakości w wyborowym wydaniu. Produkt łączy ze sobą wygodę i bezpieczeństwo. Użytkownicy kasków tej marki mogą liczyć na doskonałą wentylację, wygodę noszenia oraz trwałość.

Kaski Airoh dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu wzorach. Z pewnością każdy motocyklista znajdzie model odpowiadający jego wymaganiom.MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta Airoh (0)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Brak produktów dla tego producenta.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig AGV Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*