AGV - Amisano Gino Valenza to wiodąca włoska marka założona w 1947 roku, która para się przede wszystkim produkcją kasków motocyklowych. Firmowa centrala znajduje się w Alessandria, Piemont, we Włoszech. Wszystkie kaski wyścigowe marki AGV zostały opracowane i zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych technik zapewniających wydajność, bezpieczeństwo i komfort. Oprócz powyższych warto wspomnieć, iż producent oferuje również gwarancję zintegrowanych systemów wentylacyjnych. Systemy wentylacyjne zmniejszają ciśnienie wewnątrz kasku i sprawiają, że kierowca czuje się swobodnie podczas jego użytkowania. Wyściółka wewnątrz kasku może być łatwo wyciągnięta i doprowadzona do czystości. Zatem utrzymanie kasku AGV w dobrym stanie jest bardzo proste.

Gino Amisano w roku 1947 założył firmę, której siedziba znajdowała się w mieście Valenza. Przez blisko 70 lat produkty tej marki stale rozwijano i ulepszano zatem nie dziwi fakt, że widać je nie tylko ma głowach zwykłych użytkowników motocykli, ale również ścigają się w nich mistrzowie świata sportów motocyklowych. W ich ofercie znajdują się kaski integralne (zamknięte), otwarte, szczękowe oraz modułowe - jednak niezależnie od konstrukcji każdy z nich spełnia najwyższe normy bezpieczeńśtwa. Oprócz tego każdy kask AGV to dbałość o komfort użytkownika oraz niepowtarzalny styl.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta AGV (97)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy