AGV - Amisano Gino Valenza to wiodąca włoska marka założona w 1947 roku, która para się przede wszystkim produkcją kasków motocyklowych. Firmowa centrala znajduje się w Alessandria, Piemont, we Włoszech. Wszystkie kaski wyścigowe marki AGV zostały opracowane i zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych technik zapewniających wydajność, bezpieczeństwo i komfort. Oprócz powyższych warto wspomnieć, iż producent oferuje również gwarancję zintegrowanych systemów wentylacyjnych.

MotoFreak.pl>Lista produktów wg. producenta AGV (2)

Pokaż filtry

Sortuj wg:

Kategorie
Modele motocykli
price


AGV - Amisano Gino Valenza to wiodąca włoska marka założona w 1947 roku, która para się przede wszystkim produkcją kasków motocyklowych. Firmowa centrala znajduje się w Alessandria, Piemont, we Włoszech. Wszystkie kaski wyścigowe marki AGV zostały opracowane i zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych technik zapewniających wydajność, bezpieczeństwo i komfort. Oprócz powyższych warto wspomnieć, iż producent oferuje również gwarancję zintegrowanych systemów wentylacyjnych. Systemy wentylacyjne zmniejszają ciśnienie wewnątrz kasku i sprawiają, że kierowca czuje się swobodnie podczas jego użytkowania. Wyściółka wewnątrz kasku może być łatwo wyciągnięta i doprowadzona do czystości. Zatem utrzymanie kasku AGV w dobrym stanie jest bardzo proste.

Gino Amisano w roku 1947 założył firmę, której siedziba znajdowała się w mieście Valenza. Przez blisko 70 lat produkty tej marki stale rozwijano i ulepszano zatem nie dziwi fakt, że widać je nie tylko ma głowach zwykłych użytkowników motocykli, ale również ścigają się w nich mistrzowie świata sportów motocyklowych. W ich ofercie znajdują się kaski integralne (zamknięte), otwarte, szczękowe oraz modułowe - jednak niezależnie od konstrukcji każdy z nich spełnia najwyższe normy bezpieczeńśtwa. Oprócz tego każdy kask AGV to dbałość o komfort użytkownika oraz niepowtarzalny styl.

Pozostali producenci

Akrapovic LoeVince Dainese Braking GoPro Stompgrip Rev'it! Puig Alpinestar Dynojet Icon MIVV Nolan Oakley Scorpion Shoei Spidi Yoshimura Zard HJC Suomy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

od zakupów powyżej 250zł*